אם תכננתם טיולים בחג השני של פסח וחששתם משרב כבד, הסירו דאגה מלבכם. המעלות כבר צנחו ובימים הקרובים תוכלו ליהנות ממזג אוויר נוח ונעים לטיולים, ברוב שעות היום.

בראשון (28 באפריל), ערב חג שני ובמהלך החג (29 באפריל), מזג האוויר יהיה מעונן חלקית ויעמוד 19-25 מעלות בממוצע. במהלך היום קיים סיכוי לגשם מקומי, מלווה בסופות רעמים, בעיקר במזרח ובדרום הארץ.

ביום שלישי (30 באפריל), אסרו חג וערב המימונה, צפויה ירידה נוספת בטמפרטורות, כאשר צפוי לרדת גשם מקומי בצפון הארץ ומרכזה, בליווי סופות רעמים וחשש לשיטפונות בנחלי המזרח.

המלצות לחג שני של פסח

כפר הארנבונים בחוות נגר

אטרקציות עם בעלי חיים הן מסוג הפעילויות שמתאימות לכל הגילאים. אם אתם מחפשים פעילות מתוקה בשבילכם (וגם בשביל הילדים, נו בסדר), קפצו לכפר הארנבונים בבית לחם הגלילית, שם תוכלו לפגוש מקרוב ארנבונים ענקים, תוכים, תרנגולות חופש, עיזים ננסיות ועוד שלל חיות מתוקות. והשיחוק האמיתי? במקום שמים דגש על חינוך לקשר מכבד והדדי עם בעלי החיים, כך שאם חיפשתם פעילות עם ערך מוסף – זה לגמרי המקום!

מרכבות הירדן: טיולי קלאב קאר

רוצים לבקר לאורך הירדן בתקופה הכי יפה בשנה? קבלו הצעה שתכיר לכם את האזור מזווית לגמרי חדשה. עם מרכבות הירדן, תוכלו לצאת לטיול קלאב קאר חווייתי, שמתאים לכל המשפחה, לאורך הנקודות הכי יפות באזור. במהלך הסיור תתגלגלו בין מטעי תמרים ובננות המזוהים עם האזור, תחלפו בין תצפיות חלומיות המשקיפות על הכנרת, תתנסו בפעילויות יצירה של בניית סירות מקני סוף והאכלת חמורים או פרות ברפת - והכל בליווי הסברים מרתקים, שיתבלו לכם את הטיול בהמון מידע חדש על האזור.

המוזיאון הימי הלאומי בחיפה

אם אתם קופצים לביקור בחיפה עם הילדים ואתם מחפשים פעילות סוחפת, שגם מתאימה לכל מזג אוויר שלא יבוא, אל תפספסו את המוזיאון הימי הלאומי. כיאה למוזיאון שכולו ים, המוזיאון הימי הלאומי, שוכן  בסמוך לחוף שקמונה ושכונת בת גלים, ומציג כ-5,000 ספינות עתיקות וחדשות, ארכיאולוגיה ימית כמו מטמוני מטבעות זהב ודגמי אוניות שונים וגם מציע פעילויות פיראטים מיוחדות שילדים (וגם מבוגרים) יעופו עליהן!

דרור במדבר: גלישת חולות וחוויות במדבר

מחוץ לארצנו הקטנטונות, גלישת חולות היא פעילות מוכרת ואהובה, שסוחפת אליה ילדים ומבוגרים כאחד. אלא שדווקא בישראל השופעת מדבריות, גלישת חולות היא לא אטרקציה מוכרת מספיק, וחבל! למזלנו, ‘דרור במדבר’, מחלוצי גלישת החולות בישראל, הביא את הפעילות הנפלאה הזאת אלינו לישראל בשנת 2012, ומאז הספיק לחשוף עשרות אנשים לקסם. אם גם אתם רוצים להתאהב בפעילות הכי מהנה במדבר, תשמחו לשמוע שדרור מציע פעילות גלישה בדיונות האינסופיות על גבי גלשני חולות, במגוון סגנונות ולכל הגילאים (החל מגיל שנתיים!) לצד הפעילות תוכלו ליהנות מפעילויות מדבריות נלוות כמו קיר טיפוס ואומגה, סדנאות תיפוף, ספארי לילה וארוחות שטח מגוונות.