סדנה לכל המשפחה: החווה של דוג סנטר

אוהבים כלבים? מחפשים חוויה מיוחדת לכל המשפחה ? הכירו את החווה של דוג סנטר, אטרקציה משפחתית עם מגוון פעילויות מרתקות המשלבות הנאה, למידה וקרבה לחברו הטוב ביותר של האדם.  

במושב חוסן שבגליל, במיקום פסטורלי בו תרגישו הכי קרובים לטבע, תיהנו מסדנת כלבים משפחתית פרטית ויוצאת דופן.  התכנים בסדנה יותאמו במיוחד להרכב הקבוצה שלכם, תחשפו לפחות לסוג אחד של ספורט כלבני ותלמדו על כלבי החווה. 

סדנה לכל המשפחה | צילום: באדיבות החווה של דוג סנטר

סדנה לכל המשפחה | צילום: באדיבות החווה של דוג סנטר

חוות נגר: כפר הארנבונים

רוצים לחזק את הקשר בין בעלי החיים, האדם והטבע ? מצאנו את המקום המושלם עבורכם. כפר הארנבונים מציע לכם מפגש עם בעלי החיים בחווה, סיור מודרך ומגוון פעילויות לילדים. הביקור בכפר הארנבונים מאפשר לכם היכרות עם דיירי החווה השונים מול נוף מדהים לעמק יזרעאל.

הכניסה לחווה כוללת סיור ב-4 מתחמים מקורים ומטופחים של ארנבונים מגזעים שונים וארנבונים שניצלו ושוקמו בחווה. בנוסף, אפשר ליהנות מסיורים מודרכים בארנבייה ובמתחם התוכים, ממתקני משחק, ממתחם מנוחה וממתחם אוכל. 

כפר הארנבונים | צילום: שי ודיאס

כפר הארנבונים | צילום: שי ודיאס

שמח ומבדח: הקרקס החקלאי

בואו ליהנות מפרוייקט ייחודי מסוגו בארץ המשלב חקלאות וקרקס. הכירו את הקרקס החקלאי במושב היוגב שמציע פעילויות לילדים ולכל המשפחה. 

במקום תיהנו ממגוון אטרקציות כמו: כתב חידה בגינות ירק, סדנאות קרקס של ג'אגלינג ונסיעה על חדי אופן, זריעת עציץ וקישוטו מתנה, קטיף עצמי של ירקות אורגניים, פינת חי להאכלה וכמובן מופע קרקס מקצועי ומצחיק לילדים ולמבוגרים כאחד.

הקרקס החקלאי | צילום: teva10

הקרקס החקלאי | צילום: Christian Colombus

להכיר מקרוב את עולם החי: ג'ונגל כיף

בקיבוץ בית זרע שבצפון הארץ, תמצאו פינה טרופית קסומה ותיהנו ממגוון פעילויות בג'ונגל כיף. המקום מציע אטרקציות מעשירות עם בעלי חיים נדירים מכל העולם. זו חוות חיות משפחתית שבה אין רגע דל.

בג’ונגל כיף מחכה לכם עולם קסום עם בעלי חיים מכל הסוגים והמינים. בנוסף, המקום מציע סדנאות יצירה לילדים, פינות ליטוף והאכלה, מתחם מתנפחים, טיולי שטח ועוד.

חוויה חקלאית: חוות הנדיב

בואו ליהנות מחוויה חקלאית לכל המשפחה בחוות הנדיב עם שלל פעילויות ואטרקציות. בחווה תוכלו ללמוד על המקום, להכיר את תפקידי חיות המשק, ללטף את החיות בפינת החי, לטעום מגידולי החווה וללמוד איך מגדלים תבלינים וירקות בחממות.

הפעילות העיקרית בחווה היא להכיר ולהיחשף לגידולי ירקות עונה ולקחת חלק בתהליך טיפול החווה. בנוסף, במקום פינת חי שתוכלו להכיר בה מקרוב את עולם החי, ללטף ולהאכיל את בעלי החיים. 

חוויה חקלאית| צילום: באדיבות חוות הנדיב

חוויה חקלאית| צילום: באדיבות חוות הנדיב

הכי קרוב לטבע: החווה של חוה

רוצים להכיר את עולם החי מקרוב? הכירו את החווה של חוה. המקום מציע מגוון רחב של פעילויות והפעלות לילדים ומשפחות כמו: רכיבה על חמורים, חצר ליטוף, ביקור ברפת, מתחם מתנפחים ועוד.

בחווה מגוון גדול של בעלי חיים, מרחבים עצומים, שבילים הנגישים לבעלי מוגבלויות ובעיקר פעילויות ואטרקציות שונות המתאימות לילדים, לקבוצות ולמשפחות. 

הכי קרוב לטבע | צילום: באדיבות החווה של חוה

הכי קרוב לטבע | צילום: באדיבות החווה של חוה