הכירו את נג'אח

כשתשמעו את הרזומה המפואר של נג'אח אבו לטייף יש מצב שתישארו פעורי פה. האישה שגדלה בפזורה הבדואית ועברה לרהט, הציבה לעצמה מטרה כבר מגיל צעיר להגיע לעצמאות כלכלית. כך, מעון הילדים בניהולה, הפך למקום טיפוחם של ילדי העיר, שצמחו להיות רופאים, רוקחים ועורכי דין. "על הדרך" נג'אח  הספיק להקים שושלת משפחתית מפוארת, של לא פחות מ-9 ילדים ו-13 נכדים (!) 

ואם חשבתם שזה הסוף, תחשבו שוב, כי נג'אח היא לא מסוג הנשים שעוצרות לנוח. התשוקה למטבח והיד המיומנת שלה, הובילה אותה להקים את המיזם "תמר והל", במסגרתו היא מארחת קבוצות ויחידים למפגש קולינרי בביתה, אשר מתובל בסיפורים מרתקים על חייה האישיים והחוויה הנשית שלה בחברה הבדואית. 

מה בתפריט?

בואו ליהנות מאירוח בדואי כיד המלך, שגולת הכותרת שלו הוא המתוקים המפורסמים שמכינה נג'אח, ביניהם קטאייף, כנאפה ערבית אמיתית מסולת בורגול ואגוזים, שומשומיה, מחתום (ריבת תמרים מבושלים), מעמולים טריים ועוד מגוון עוגיות ומתוקים. עוד תוכלו ליהנות מארוחות בוקר וצהריים עשירות ואפילו ממארזי פיקניק לדרך.

ואם נפתח לכם התיאבון, דעו שזה לא הסוף, כי נג'אח מעבירה גם סדנאות בישול לקבוצות, ביניהן סדנאות קטאייף, הכנת קמח על אבני ריחיים מקוריות והכנת תבלינים בטחינה עצמית. בנוסף, נג'אח מפעילה גם שירותי קייטרינג חגיגיים לאירועים.

הארוחות של נג'אח:

ארוחת הבוקר:
שקשוקה, פיתות על סאג', ירקות חתוכים, לאבנה, זיתים ומעמולים מתוקים.
מחיר: 55 ₪ למבוגר ו-40 ₪ לילד (בגילאי 3-10)

ארוחת צהריים:
מקלובה עוף/צמחונית (תבשיל אורז ירקות), עלי גפן, סלט טבולה, סלט ערבי, חמוצים, מאפי זעתר ממולאים בגבינה וזיתים, לחם סאג', מעמולים, שתייה קלה וחמה. הארוחה כוללת הדגמת טחינה תבלין הדוגה.
מחיר: 100 ₪ למבוגר ו-65 ₪ לילד (בגילאי 3-10)

מארזי הפיקניק של נג'אח:
מאפי זעתר במילוי גבינה וזיתים, מאפה פיתה-פיצה, פיתות סאג', עלי גפן, חמוצים, ירקות חתוכים, לאבנה, ריבת תמרים ביתית, מעמולים, בקבוק לימונדה וכלי אוכל מתכלים.
מחירים: מארז זוגי – 200 ₪, מארז משפחתי (ל-5 נפשות) – 270 ₪.
 

במקרה של אלרגיות או רגישויות מסוימות, יש לעדכן מראש בהזמנה הטלפונית.