כל המידע על חוות סוסים ורד הגליל

צאו מהשגרה ובואו לפעילות מיוחדת במינה! אצלנו בחוות סוסים ורד הגליל תוכלו ליהנות ממבחר פעילויות עם סוסים ולהכיר אותם מקרוב. 

הפעילויות שלנו 

רכיבה על סוסים

אנחנו מזמינים אתכם לצאת לטיול רכיבה בשבילי ההרים, בין סלעים וצמחיה, תצפיות מרהיבות אל עבר הר ארבל ובקעת גינוסר, הרי הגולן והכנרת הפרושה מולנו. הטיול מתבצע בליווי מדריך מקצועי שמנחה ומסייע. הטיול מתנהל בקצב רגוע ונינוח.

הרכיבה בקבוצה אינטימית , 2-6 איש , מגיל 10 עד למשקל 100 ק”ג , מתאים גם לרוכבים ללא ניסיון קודם. אתם תקבלו מאיתנו לקראת היציאה קסדות וחשוב שתבואו עם מכנסים ארוכים ונעליים סגורות.

צילום: באדיבות חוות סוסים ורד הגליל

צילום: באדיבות חוות סוסים ורד הגליל

חווית רכיבה 360 

מפגש מיוחד בין האדם לסוס! במהלך החוויה תלמדו על תקשורת והתנהגות עם סוסים. נתחיל מהקרקע בהכנת הסוס לרכיבה, נעבור להדרכת רכיבה במגרש (מנאג’) מותאמת לרמת הרוכבים ומשם נצא אל השטח הפתוח מול  הכנרת והרי הגולן, תוך כדי הטיול נלמד על התנהגות הסוס בסביבה הטבעית שלו ודרכי התמודדות עם המכשולים שבדרך.

המפגש  מתקיים בשעות הבוקר באמצע השבוע (ימים א’ עד ה’) ואורך כשעתיים.  

סדנאות ODT

סדנאות גיבוש שמותאמות אישית לקבוצות עובדים ולארגונים ואפילו למשפחות המעוניינות בפעילות חוויתית וקצת אחרת. כחלק מתכנון הסדנה נבין מהם הצרכים והמטרות שלכם ונבנה סדנה שתעזור בתקשורת הבין אישית והקבוצתית, זיהוי חוזקות וחולשות, הנהגה, עבודת צוות, העצמה, גיבוש והרבה כיף! ניתן להזמין פעילות גיבוש של הקבוצה  בעזרת  משימות  מותאמות  המשלבות  עבודה קבוצתיות  עם הסוסים.

בואו לחגוג איתנו! אנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לימי כיף עם כל המשפחה לחוויה ייחודית ומגבשת. תוכלו גם לבוא בתור חברה או אירגון וליהנות מטיול ופעילויות קבוצתיות. 

החווה מציעה  פעילות חברתית לקבוצות גדולות בה המשתתפים נהנים מיום מלא חוויות : טיול רכיבה ועבודת קרקע עם הסוסים ,הבנת החיה ובעבודה איתה. יש אפשרות לשלב גם טיול ג’יפים באזור היפה שלנו או לקבל  המלצותינו לפעילויות נוספות באזור בהתאם לעונות השנה ובהתאם לקבוצה. 

צילום: הדר רופא

צילום: הדר רופא

ומה עוד? למי שמעוניין, אנחנו מציעים גם חוגי הרכיבה, שעורי רכיבה חד פעמיים או בסדרה קצרה, פנסיון סוסים, רכיבה טיפולית – טיפול רגשי פיזי בעזרת סוסים, למתקדמים יש אפשרות להיכנס לנבחרת הספורטיבית שלנו. פרטים נוספים באתר שלנו.

למה דווקא אנחנו? הייחוד שלנו הוא בפעילות המאפשרת להכיר את הסוס מקרוב בעזרת המדריכים המיומנים שלנו שילוו וילמדו אתכם לרכב ולנווט את הסוס בשביל אותו הם בוחרים. תוכלו ללמוד איך להתנהג עם הסוס, להוביל אותו ולהפיק מחוויית הרכיבה את המירב.