כל המידע על הזקן והיין: סיורים וסדנאות יין

תחום היין הוא עולם ומלואו ואנחנו כאן כדי להכיר ולהנגיש לכם אותו. בסיורים ובסדנאות של הזקן והיין תוכלו ללמוד ולהכיר מקרוב את היינות המקומיים, ללמוד על תהליך יצור היין ולטעום יינות משובחים ושונים. הסדנאות שלנו מותאמות באופן אישי לכל לקוח: זוגות רומנטיים, ערבי חברים, מקומות עבודה וימי הולדת ומסיבות רווקים.

החוויות שלנו

יין- על מה מדברים? 

נלמד ליהנות בכל יין יותר ויותר כי נכיר את עצמנו ונהיה חברים של היין. נשתה יינות מעולים בדגש על מקומיים. נכיר את הפילוסופיה והאמנות של יצירת היין ואת האדמה ממנה הוא מגיע ונטעם את היינות טעימה מודרכת ומקצועית. אחרי הסדנא, יין לעולם לא יהיה אותו דבר עבורכם.

סדנאות לדוגמא:

המדריך לשתיין המתחיל – להתחיל להבין מה טעים לי שאני שותה יין. על טעמי לשון וארומות. למה ביין הזה יש ארומת תפוח ובאחר דובדבן ? על התאמת מזון ומה קורה לנו בפה שאנחנו שותים יין

לבנים וייננים- יינות לבנים מהגולן וסיפורי הייננים שמאחוריהם. הבחירות בזנים יחודיים. יינות זוכי פרסים וייחודיות של הגולן כאזור יין.

בין הנושאים בסדנאות נלמד:

  • איך שותים יין ולמה ?
  • על טעמים וארומות. גלגל הארומות. גוף. אלכוהול.
  • מה זה ״טרואר״ ? ולמה הגפן ?
  • למה יין הוא עמוד תווך בהיסטוריה האנושית ?
  • ייצור יין – מבעבע, לבן, רוזה, אדום, קינוח.
  • תענוגות החיים – התאמת יין לאוכל.
  • פוליטיקה ויושרה בעולם היין. ייבוא, כסף, ביקבוק, ייצור בארץ.

הסדנאות שלנו מתקיימות בדרך כלל במתחמי אירוח או ביקבים בגולן. הן גמישות ויכולות להגיע עד אליכם – לבית, לשטח, למלון או לצימר.

צילום: באדיבות הזקן והיין

צילום: באדיבות הזקן והיין

סיורים לדוגמא:

דרכים צדדיות ברמת הגולן

הגולן הוא ארץ היין נכיר את יקבים קטנים ונסתרים ומפיקים תוצרת מיוחדת, מפתיעה ומעולה. סיפורים של כל יצירה, מגרש משחקים של נסיונות והרבה הצלחות. נכיר את הפילוסופיה והאמנות של יצירת היין,את האדמה ממנה הוא מגיע ונטעם את היינות טעימה מודרכת ומקצועית..

 כרמים, הרים ועוד הפתעות בגליל העליון!  

הגליל העליון הוא אחד מאיזורי היין הנחשבים והיפים בישראל. בואו לחוויה שכולה יין ביקבי הגליל האהובים. יחד נצא להכיר את תעשיית היין של הגליל העליון, נטעם לצד היינות גבינות מקומיות ועוד כמה דברים מעניינים ולא שגרתיים. 

בואו לחגוג איתנו! אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מאירוע יוצא דופן ומציעים סדנאות יין לקבוצות, לארגונים וגם לימי הולדת, מסיבות רווקים וכו׳. אצלכם בבית או באתר הלינה או אצלנו ביקב או מתחם אירוח.

מידע נוסף: 

לבירורים, שאלות וכל עניין מוזמנים לפנות אלינו, במייל [email protected]
או בטלפון 0554315693