מה עושים במעגל CAMP?

מחפשים חווית שינה מדברית, אבל בסטייל? המעגל CAMP הוא הכתובת שלכם! המתחם מציע אירוח בדואי שמותאם ל-30 אנשים וכולל לינה במבני בקבוק, על מזרונים מפנקים. עוד במקום מחכה לכם סוכת אירוח מרכזית, שממש מזמינה לשבת בתוכה עם כל המשפחה וליהנות מארוחת ערב מדברית משותפת.

את הארוחה תוכלו לבשל באחד מהמטבחים במתחם – מתחם פנים או מטבח חוץ, המאובזרים בכל טוב – סירים, מחבתות, מקרר וסכו”ם. והשיחוק האמיתי? סיר פויקה וסאג' לשימוש חופשי, בהם תוכלו להכין תבשיל נפלא, שיגרום לכל היושבים מסביב למעגל המדורה ללקק את האצבעות.

ומה עוד?

המתחם מואר באמצעות תאורה סולרית ומצוייד בשירותים מסודרים ומקלחות נקיות עם מים חמים זורמים. במקום פרושות פינות ישיבה עם ספסלים ושולחנות נמוכים, לצידם תוכלו לשבת עם אבטיח מרענן בקיץ או קפה חם בחורף. בנוסף, ניתן להזמין ארוחת בוקר בדואית בתוספת תשלום ובתיאום מראש.

ומה עושים ביום?

החאן ממוקם במרחק הליכה משלל אטרקציות מרכזיות באיזור. אם אתם במוד הרפתקני, תוכלו לצאת לאחד המסלולים האהובים בסביבה, כמו עין עובדת עליון או סיור בעיר הנבטית עבדת. אם אתם באים עם הילדים, תוכלו לקפוץ להתרשם מבורות רמליה המרשימים שנחצבו בסמוך לנחל צין, או להתפעל מציורי הסלע הייחודים בפארק הר מחיה הסמוך.