כל המידע על יוצאים לטיול הגדול: אירוע קיץ למטיילים בתל אביב

אפשר להזמין אתכם לאירוע החם של הקיץ? "יוצאים לטיול הגדול" – הפנינג פתיחת הקיץ החינמי של למטייל, אייר פראנס ורשת מתחמי האירוח הבינלאומית “סלינה”, שיתקיים ברופטופ המרהיב של מתחם האירוח סלינה ביץ’, תל אביב. 

מה הולך לקרות? 

מינגלינג, מוזיקה טובה, נישנושים, בריזה מאחד הגגות הכי שווים בתל אביב, שקיעה מרהיבה, בירה במחירי תרמילאים ושתי הרצאות על מסעות מסביב לעולם, של הבלוגרים הכי מובילים בתחומי הטיולים – לונלי פלג ונתאי לדאני.

29.6.23 בין השעות 19:00-22:00 | האירוע יתקיים על הגג של סלינה ביץ' בלב תל אביב.
כניסה חופשית בהרשמה מראש » 

הגג של סלינה
לונלי פלג, אחד מיוצרי התוכן הוותיקים בעולם התיירות. במהלך ההרצאה, לונלי פלג ישתף אותנו בחוויה שלו ממסע ב-150 מדינות ב-18 שנים בדרכים ויתמקד בהתמודדות עם פחדים, מצבים חדשים, יציאה מאזור הנוחות ובעיקר, לעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים - לטייל בעולם!

נתאי לדאני, בלוגר הטיולים ישתף אותנו במסע שלו מסביב לעולם ב-80 יום שזכה להד תקשורתי רחב, בהשראת ספרו המפורסם של ז’ול ורן כמובן. המסע היה למעשה הטיול הגדול שעשה נתאי אחרי הצבא ומאז הוא לא נגמר… בהרצאה הוא יספר על החוויות הכי מרגשות, מפתיעות ומצחיקות מהיעדים שביקר בהם וכל הסודות לאיך להפוך את הטיול שלכם מפנטזיה - למציאות. 

לונלי פלג
סיפורו של נווד , 152 מדינות / 18 שנים בדרכים.
כולם שואלים אותי ממה אני בורח?! ״אני לא בורח אני מחפש, עניתי להם...״
בחרתי לחיות את החיים שלי בדרך שונה, בלי בית, עבודה קבועה, מכונית או תואר מהאוניברסיטה. את החינוך שלי רכשתי בדרכים ואת ההשראה שלי אני מקבל מהאנשים לאורך הדרך.

כיום אחרי 18 שנים בדרכים ו-152 מדינות, ״לונלי פלג״ הוא בלוג הטיולים מהגדולים בישראל עם יותר מ- רבע מיליון עוקבים ברשתות החברתיות! 

אני מזמין אתכם להרצאה מרתקת ומלהיבה עם תובנות, סיפורים, תמונות וסרטונים מהעולם שיגרמו לכם לרצות לצאת מהקופסא!
לונלי פלג

נתאי לדאני

אני נתאי לדאני, בן 24 מדימונה ורגע אחרי השחרור שלי מצה״ל יצאתי לטיול אחרי צבא שלא נעשה מעולם. טוב, אולי רק פעם אחת, בספר פנטזיה מפורסם. טסתי לאנגליה, חציתי את אירופה, קפצתי לאפריקה, התגלגלתי לאורך המזרח, נסעתי בכל אמריקה וחזרתי לאנגליה תוך בדיוק 80 ימים!

בהרצאה שלי אספר את הסיפורים הכי מצחיקים, מרגשים ומפתיעים, אלו שאפשר למצוא רק במסע מסביב לעולם, ואשתף בסודות אישיים על הפיכת פנטזיות - למציאות. זו לא רק הרצאה - זה שיעור בהגשמת חלומות! 

נתאי לדאני

כניסה חופשית בהרשמה מראש: