מטיילים עם איילת מבית וקיט

04-993-3271
בימי שישי ייצאו טיולים מודרכים מבית הארחה 'בית וקיט' אל נופי וסיפורי הגליל בהדרכתה של איילת בר מאיר. לקום בבוקר לנופי הגליל הירוקים, לנשום אוויר צלול, ולהתרפק על זיכרונות מתקופה פשוטה יותר. באתר הנופש בית וקיט השקט והרוגע הם רק חלק מהחוויה של טיול בגליל. כדי להשלים את החוויה הגלילית מציעים שם כעת טיולים מודרכים לאתרים מרתקים ונופים מרהיבים.
| 25/12/2012

בימי שישי אחת לשבועיים יצאו טיולים מבית וקיט בקיבוץ לוחמי הגטאות אל מסלולים נוחים ברחבי הגליל המערבי ויחשפו את יופיו של האזור, את אנשיו, את טעמיו האתניים, את סיפוריו הצבעוניים ואת נופיו הייחודיים שבין חופי הצפון להרי הגליל. מסלולי הטיולים משופעים סיפורים, עתיקות, היסטוריה ונופים מרהיבים. בין הטיולים המתוכננים אפשר למצוא סיור בין חומות עכו העתיקה, דרך השוק הססגוני, בית הכנסת העתיק ולסיום סיפורים על שליטי העיר בתקופות השונות. טיול נוסף כולל תצפית אל המונפורט מפארק גורן, ביקור בבית בד עתיק, וביקור במפעל עראק. את הטיולים מדריכה איילת בר- מאיר, מורת דרך ותיקה תושבת הגליל המתמקדת בהכרת הפולקלור הגלילי ובסיפורים האנושיים שצמחו בו.

על תכנון המסלולים מספרת תמי מינס, מנהלת בית וקיט: "בטיולים הושקעו המון מחשבה והתחשבות בצרכיהם השונים של זוגות שבאים לנפוש ושל המשפחות שבאות להירגע מהיום-יום. כדי לעשות את הטיולים למהנים במיוחד, המסלולים הותאמו לשעות הבוקר המאוחרות של יום שישי, לטיולים רגועים הנמשכים שעתיים-שלוש, במסלולים קצרים ונוחים בלבד."

היציאה מ"בית וקיט" בקיבוץ לוחמי הגטאות, יש להירשם מראש בטלפון 04-9933271.
ימי שישי , שעת יציאה: 10:00. חזרה משוערת בשעה 14:00. הנסיעה ברכבים פרטיים.

התקשרו עכשיו למטיילים עם איילת מבית וקיט: 04-993-3271

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על מטיילים עם איילת מבית וקיט

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי סוכות 2019