עכו העתיקה והחיים הטובים

טיולי FREE TOUR: הפתעה גדולה! נמצא קשר היסטורי מובהק בין עכו לבין החיים הטובים! נסייר בסמטאות ונלך על החומות, נעבור בנמל בכנסיית סנט ג'ורג' ובתוך מבנים מלאי מסתורין וקסם, נחשף לסיפורים אמתיים,בין חרבות שלופות ומאיימות לבין הרמוניה ושלום, נכיר מנהיגים שידעו את חמשת הסודות של עכו לחיים טובים! נסיים בנשימה של סיפוק והנאה משעתיים של חיים טובים,של אהבה, קלילות, שמחה וצחוק. ואולי, אם ממש תרצו - תוכלו לקחת מתנה - סוד או שניים ולעשות לעצמכם חיים טובים יותר!

רשימת הטיולים

  • 08/06/2018 (יום שישי) בשעה 10:00
  • הרשמה 15/06/2018 (יום שישי) בשעה 10:00
  • הרשמה 22/06/2018 (יום שישי) בשעה 10:00

מחירים

טיולי FREE TOUR

איפה נפגשים

ליד הקופות של אולמות האבירים ( נקרא גם- גן המצודה עכו). (הרשמה מראש חובה) אפשר לשאול במקום כל אחד יודע. אפשר לרשום ב weze- חיים וייצמן 1 ושם לשאול. מתחילים ב 10:00 בדיוק, מי שיגיע ב 9:50, יתקבל בחיוך רחב יותר :) חניה מומלצת: ברחובות הסמוכים בכחול לבן באמצעות פנגו או לרשום בוויז: חניון החפיר, זה ללא תשלום ובמרחק 10 דקות הליכה לנקודת המפגש.

על הטיול

משך הסיור: עד 3 שעות | מתאים לילדים: נוער ומעלה | נגיש לנכים ועגלות: לא טיולי free tour – בסמטאות העיר. מול המסגד האדיר נכיר את אחמד אל ג'אזר השליט שאהב לגזור ולעצב בובות נייר אך גם לגזור ולעצב בני אדם. האם הכאב של ילדותו הפך אותו לאכזר כל-כך? איזו אמונה הפכה אותו למנהיג בלתי מעורער בסביבה עוינת? מה היה הדבר שהביא אותו לניצחון בקרב הגדול של חייו?

על חומות העיר ננפץ את המיתוס העולמי על נפוליאון, נגלה כיצד השפיע עליו הכישלון הגדול מול חומות עכו, לאן המשיך ואיך סיים את חייו.

ליד בית כנסת הרמח"ל נכנס למוחו של רבי משה חיים לוצטו, הרב שזכר את ספר הזוהר בע"פ כבר בגיל 17. הוא ילמד אותנו כיצד התמודד עם חרם מביש ומתנגדים מרים, אך יכל להם והוריש לנו את הספר הגאוני "מסילת ישרים".

נתפעל מביתו של הבהאא אוללה, האיש שהקים דת חדשה ושוויונית בתוך דיקטטורה קיצונית, נגלה מה דחף אותו קדימה, מה המחיר הכבד ששילם והאם זה השתלם לו? איך הגיע מאירן השיעית דווקא לעכו הנידחת?

דרך סמטאות העיר והמבנים המיוחדים נגלה את הדרכים השונות של מנהיגי עכו לאורך הדורות ואת הסוד המשותף לכולם.

סיום והתחלה של את החצי השני של החיים :)
 

צילמתם בסיור? העליתם את התמונות לפייסבוק? תייגו את עמוד הפייסבוק של טיולי (tiuli@) ואולי נפרסם את התמונות שלכם בעמוד שלנו, כדי שכולם יוכלו לראות!

בהדרכת

אופיר מומחה לעכו ולחיים הטובים

סיורים בעכו ובסביבה עם המדריך היחיד שנותן לך אחריות מלאה להצלחת הסיור (ראה הרחבה)! הסיור שיגרום לכם לצחוק לפחות פי 4 מביום רגיל, זה היום שיטלטל את חייכם, יחשוף את המניע לכל המעשים האנושיים, יכה בדרך החשיבה שלכם ויחשוף לכם את ההבדל בין חיים של חושך לחיים טובים, בעיר שהייתה ניו יורק של ימי הביניים ונעלמה בתוך דפי ההיסטוריה, ועכשיו בשקט בשקט מתעוררת והופכת לפנינה של תרבויות, עתיקות, היסטוריה ואוכל משובח! ברוכים הבאים לעכו!

חוות דעת על עכו העתיקה והחיים הטובים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...
;