כל המידע על עכו העתיקה והחיים הטובים

משך הסיור: עד 3 שעות | מתאים לילדים: נוער ומעלה | נגיש לנכים ועגלות: לא טיולי free tour – בסמטאות העיר. מול המסגד האדיר נכיר את אחמד אל ג'אזר השליט שאהב לגזור ולעצב בובות נייר אך גם לגזור ולעצב בני אדם. האם הכאב של ילדותו הפך אותו לאכזר כל-כך? איזו אמונה הפכה אותו למנהיג בלתי מעורער בסביבה עוינת? מה היה הדבר שהביא אותו לניצחון בקרב הגדול של חייו?

על חומות העיר ננפץ את המיתוס העולמי על נפוליאון, נגלה כיצד השפיע עליו הכישלון הגדול מול חומות עכו, לאן המשיך ואיך סיים את חייו.

ליד בית כנסת הרמח"ל נכנס למוחו של רבי משה חיים לוצטו, הרב שזכר את ספר הזוהר בע"פ כבר בגיל 17. הוא ילמד אותנו כיצד התמודד עם חרם מביש ומתנגדים מרים, אך יכל להם והוריש לנו את הספר הגאוני "מסילת ישרים".

נתפעל מביתו של הבהאא אוללה, האיש שהקים דת חדשה ושוויונית בתוך דיקטטורה קיצונית, נגלה מה דחף אותו קדימה, מה המחיר הכבד ששילם והאם זה השתלם לו? איך הגיע מאירן השיעית דווקא לעכו הנידחת?

דרך סמטאות העיר והמבנים המיוחדים נגלה את הדרכים השונות של מנהיגי עכו לאורך הדורות ואת הסוד המשותף לכולם.

סיום והתחלה של את החצי השני של החיים :)
 

צילמתם בסיור? העליתם את התמונות לפייסבוק? תייגו את עמוד הפייסבוק של טיולי (tiuli@) ואולי נפרסם את התמונות שלכם בעמוד שלנו, כדי שכולם יוכלו לראות!