טיול מזמר בעקבות קזבלן ביפו ודרום תל אביב

טיולי FREE TOUR : טיול מזמר בעקבות ביפור הסרט והמחזמר המפורסם קזבלן. נטייל בדרום תל אביב וביפו, נספר את סיפור הסרט בתחנות השונות ונשיר את שיר שירי הסרט. במקביל גם נשמע מעט על האתרים היפים שלידם נעבור. זהו טיול רומנטי ונוסטלגי. קזבלן היה ונשאר תעודה אותנטית של יפו ושל ישראל של שנות השישים שנעלמה לבלי שוב.

רשימת הטיולים

  • הרשמה 06/09/2019 (יום שישי) בשעה 17:00

מחירים

טיולי FREE TOUR

איפה נפגשים

בטיילת הים ליד רח' נחום גולדמן 6 תל-אביב, סמוך לבית הקפה "חצר גולדמן". זה כ 300 מ' מצפון לכיכר השעון של יפו. חנייה חינם אפשרית בנקודה זו או בסביבתה (ובמרחק כ 4 דקות הליכה - יש חניית חינם גדולה נוספת - ברח' אליזבת ברגנר 3). הטיול מעגלי ונמשך כשעתיים עד שעתיים וחצי. הטיול מתחיל בזמן ולכן כדאי להגיע 10 דקות לפני הזמן. לאחר תחילת ההדרכה המדריך לא יוכל לענות לטלפונים ולבקשות הכוונה.

על הטיול

טיול קליל לפינות הקסומות ביפו ובדרום תל-אביב. בכל תחנה בה נעצור נשמע סיפור שקשור בסרט/מחזמר קזבלן ונשיר שיר או שניים מהסרט. הסרט הרומנטי שבו קזבלן המזרחי מתאהב ברחל האשכנזייה למורת רוחם של הוריה. הסרט המתאר את ההווי של שנות השישים, המקומות והשירים האהובים: יש מקום, כל הכבוד, כולנו יהודים, רוזה רוזה ועוד...

במקביל גם אספר מעט על האתרים היפים שלידם נעבור - כיכר השעון, הקישלה, הסראייה, סלע אנדרומדה ועוד.

טיול קליל ומעגלי של כשעתיים עד שעתיים וחצי. טיול רומנטי ונוסטלגי המיועד לאוהבי שירים ישראלים, סיפורים משעשעים ומרגשים, למטיילים שיש להם פינה חמה בלב לנעורים שחלפו, לאהבה אבודה..... 
קזבלן היה ונשאר תעודה אותנטית של יפו ושל ישראל של שנות השישים שנעלמה לבלי שוב.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על טיול מזמר בעקבות קזבלן ביפו ודרום תל אביב

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...