טיול משפחות - בעקבות חסמב"ה בתל אביב

טיולי FREE TOUR : "חסמבה, חסמבה, חסמבה!!!" טיול שכולו סיפורי גבורה, אומץ, חברות, קבלת השונה ועוד, על בסיס הספרים הנוסטלגים של יגאל מוסינזון על עלילות חבורת הילדים האמיצים בתקופה שלפני קום המדינה.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול free tour :    נטייל בתל-אביב ונשמע על עלילות החבורה המיתולוגית שכולנו גדלנו עליה, ובשנת 2010 גם עשו לה מהדורה חדשה בטלוויזיה. נטייל במקומות בהן החבורה התגבשה, פעלה ונלחמה באויבי החוק והמדינה ובמקביל נשמע על תל-אביב של אותם הימים.
הטיול מלווה בקטעי הקראה מתוך הספר הראשון של חסמה הקשור ישירות לתחנות בהן אנו עוברים בטיול. טיול בקבות הסיפורים שעליהם גדל דור ההורים ומחבר את הילדים לעולם שלם של ערכים: חברות, גבורה, סובלנות, כושר אילתור ועוד.

הטיול מתאים גם למומחים בחסמב”ה וגם לכאלה שלא קראו אף אחד מספרי חסמב”ה. טיול מעולה למשפחות של הורים וילדים. מומלץ ילדים החל מגיל 7 ומעלה. הטיול מישורי וקל ונמשך כשעתיים עד שעתיים וחצי.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על טיול משפחות - בעקבות חסמב"ה בתל אביב

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...
;