שפירא ונווה שאנן-האחיות החורגות של תל אביב

מיקס אתני צבעוני שנותן תחושה של ביקור בחו"ל. בואו ונרד מתחת לאדמה, לחלק התת קרקעי של התחנה המרכזית החדשה ונעלה בשוק הפילפיני ובתוך העוני והמצוקה נראה גם יופי, קסם, יצירתיות ואהבה.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול free tour :שתי השכונות הצמודות, שהן חלק ממה שמכונה "החצר האחורית" של תל אביב. השכונות הללו שומרות גם היום, על קסם מיוחד- בתים, חנויות ובתי מלאכה קטנים ואנשים המשחקים דומינו על המדרכה.. השכונות הם גם ביתם אלפי מהגרים ופליטים: אפריקאים, פיליפינים, סינים, תורכים, ועוד.. נצא למסע הרפתקני ומסקרן שמתקיים כמו בארץ אחרת. נדבר על הסיבות ההיסטוריות שהביאו להיווצרות דרום תל אביב/ צפון תל אביב, על הגירת הפליטים הגדולה, על הטרגדיה והטירוף באפריקה, על מצבם של מבקשי המקלט בארץ ומדוע הם מתרכזים דווקא כאן. נבקר את חנוך לוין (אולי הוא בבית?) ונרד מתחת לאדמה ולקומות הנטושות של התחנה המרכזית הגדולה בעולם, המכילה בין היתר: מושבת עטלפים, שני מקלטים אטומים, שוק פיליפיני ומרכז לאידיש. נצא שוב אל אור השמש ונראה יוזמות חברתיות כמו "מקרר שכונתי" ו"פיצה חברתית" ונסיים באחד מבתי הקפה המגניבים והמיוחדים בתל אביב: קפה שפירא.

בהדרכת

"התרבוש" סיורים בתל אביב יפו

סיור סוחף ואנרגטי בהדרכת שחקנים ומדריכים: ערן שדר, משה פרסטר ועוד. סיורים המשלבים היסטוריה משחק והומור בתל אביב יפו. לרשותכם צוות שחקנים ומדריכים מעולה. מדריך שחקן מצוות התרבוש יספר את סיפורן של השכונות השונות בעיר באמצעות משחק וגילום דמויות, ומדריכים מורי דרך יעניקו לכם סיור מעמיק ואינפורמטיבי . הסיורים יכולים לשמש ליום כיף לארגונים וחברות או כחגיגת יום הולדת או מסיבה משפחתית וגם כסיור חוויתי לימודי לילדים ונוער.

חוות דעת על שפירא ונווה שאנן-האחיות החורגות של תל אביב

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...
;