מגוטמן לקדישמן ובאוהאוס על הדרך-אומנות ואדריכלות בת"א

טיול freetour : נטייל בצל העצים של שדרות רוטשילד מהמזרקה עמוסת הפסיפסים של גוטמן, דרך פסלי חוצות ובתי אחוזת בית של שנות העשרים והשלושים ועד כיכר הבימה שכולה יצירת אמנות אחת גדולה. בדרך נעבור סגנונות בנייה ופסלי חוצות ונעסוק באמנות ומה היא גורמת לנו להרגיש.

רשימת הטיולים

  • 29/06/2019 (יום שבת) בשעה 18:00

מחירים

טיולי FREE TOUR

איפה נפגשים

רוטשילד 1 תל אביב, ליד המזרקה של גוטמן

על הטיול

טיול freetour :תל אביב היא מרכז האמנות והתרבות של ישראל מאז הקמתה. בעיר יש מוזיאונים וגלריות רבות ביותר, מעל 100 פסלי חוצות, ומבנים שהם יצירות אמנותיות לכל עין. העיר הוכרה ע"י אונסקו בשנת 2003 כעיר מורשת עולם לשימור הסגנון הבינלאומי, המכונה בפי כל - באוהאוס ולכן גם קיבלה את התואר "העיר הלבנה".

בטיולינו נראה את סגנונות הבנייה השונים של העיר, נתבונן בפסלי החוצות בשדרה, נדבר גם על תרבות הבילויים המסעדות ובתי הקפה, נדבר על הפסל “התרוממות” – שלושת העיגולים של קדישמן בכיכר הבימה ומה הם מביעים ונופתע ממספר פסלי חוצות “מגניבים” ביותר.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על מגוטמן לקדישמן ובאוהאוס על הדרך-אומנות ואדריכלות בת"א

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...
;