כל המידע על טיול לפסגת ג'אבל רם (ירדן) "טיפוס טבעי"

טיול לפסגת ג’אבל רם

3 ימים בנופים המהממים של ואדי רם!!

בטיול נטפס אל פסגתו של ג'בל ראם (1754 מ') – ההר השני בגובהו בממלכת ירדן, שכל צידיו הם מצוקים של מאות מטרים. תוך כדי טיפוס על מדפי סלע ומעבר נקיקים צרים נעלה בגובה ונתקדם לעבר הפסגה. הנוף, שבתחילת היום יזכיר לנו את נופי הנגב ואילת, הופך במהלך היום לעוצמתי והתצפית מהפסגה הא בלתי נשכחת. הירידה מההר היא חוויה דומה עם מספר גלישות בקניון מרשים ביותר.

תוכנית הטיול המלאה:

יום חמישי: נפגשים בשעה 7:30 בבוקר  במעבר הגבול "ערבה" (ליד אילת), התארגנות אחרונה על ציוד טיפוס (רתמות וקסדות) ומעבר הגבול. לאחר מעבר הגבול ניסע לעקבה לקניה מרוכזת של אוכל ומשם ניסע במונית לישוב בואדי ראם. בואדי ראם נעשה  טיול מעגלי לקניון רקעבת וקניון זרנוק אל דבר (שילוב של טיפוס פשוט וגלישה בקניון אבל חול צבעוני ותצפית יפה על הכפר והסביבה). בערב נתארח במאהל בדואי לארוחה וערב תרבותי בדואי ושם גם נישן (ניתן לעשות באזור עוד מספר טיולים אחרים שעל פי דרישה ועל פי אופי הקבוצה ייתכן ונעדיף).

יום שישי: השכמה מוקדמת, ארוחת בוקר קלה ויציאה בג'יפ לצד השני של ג'בל ראם משם מתחילים בעליה לפסגה. במשך כל היום נעלה ונטפס עד לפסגת ג'בל ראם תוך היעזרות בחבלים במקומות המאתגרים. נגיע לפסגה אחרי הצהריים ונתצפת על ואדי ראם מזווית חדשה ומרתקת. מהפסגה נבצע ירידה קצרה לאזור הלינה בתחתית הפסגה (כשעה הליכה מהפסגה). הלינה תתבצע בשקי שינה בשטח.

יום שבת:נשכים קצת אחרי אור ראשון, נתארגן לארוחת בוקר ונתחיל בירידה מהפסגה לכיוון הכפר בהליכה וכ-7 גלישות לקניון הגדול (סנפלינג). בשעות אחר הצהריים המוקדמות נגיע לכפר וניסע חזרה למעבר הגבול. הגעה משוערת לגבול: עד 18:00.

להרשמה ופרטים נוספים התקשרו אלינו:

משרד 055-6607500 (ליאור)

דודו 052-2375297

www.rockclimbing.co.il