האתר יטען בעוד שניות

מנהרת הזמן במתחם הרכבת והמושבה האמריקאית

סיורנו יתחיל במתחם הרכבת .תחנה רכבת היסטורית המספרת את סיפורה של אמצעי התחבורה הראשון בא"י , עברה שימור ע"י החברה העירונית עזרה וביצרון ונחשבת לאחת מפינות חמד בעיר . ומשם נשים פעמינו למושבה האמריקאית המספרת את סיפורם של הנוצרים משיחיים ממדינת מיין שמתיישבים בא"י באמצע המאה ה-19 ואת מקומם תופסים הטמפלרים . נבקר במוזיאון בית ידידי מיין ובכנסייה עמנואל ובתום הביקור נתהלך בסמטאות השכונה עד למתחם של תאטרון גשר ומכאן למעוניינים תוכלו לבקר ביריד האומנים שמתקיים בימי שישי ביפו אווירה מקסימה . או לחזור חזרה למתחם הרכבת השוקק חיים .

רשימת הטיולים

  • 07/08/2020 (יום שישי) בשעה 09:30

מחירים

סיור חינמי מבוסס טיפ בתום הסיור

איפה נפגשים

כניסה למתחם הרכבת

על הטיול

   סיור מרתק המספר את סיפורה של אמצעי התחבורה הראשון בארץ ישראל שהחליף את הסוס והעגלה ושימש כקו בין יפו לירושלים . נעבור בין המבנים של התחנה הרכבת ההיסטורית ונשמע  למה שימשו , מבנים אלו עברו שימור באמצעות החברה העירונית עזרה וביצרון ונחשבת לאחת הפינות חמד בתל אביב .  בתום הביקור במתחם הרכבת נלך רגלית למושבה האמריקאית ונספר את סיפורה של המושבה שהחל באמצע המאה ה-19 ע”י מטיף נוצרי ג’ורג’ אדמס שהוליך שולל את המתיישבים עד לנטישתם וחזרתם לארץ מוצאם . את מקומם תופסים הטמפלרים אשר משאירים  חותם על השכונה .  נתהלך  בין הבתים שעברו שחזור  מדויק  נכנס לביקור במספר מתחמים  ונחוש את האווירה השונה בלב תל אביב המתחדשת .  ומשם רגלית למתחם של תאטרון גשר 

בהדרכת

שלומי אפללו

מהותו של הטיול בארץ היא חוויה מעוררת חושים , החוויה זה שם המשחק. אני מורה דרך מוסמך, שכל סיור אצלי הוא חוויה חדשה בעיקר המפגש עם אנשים חדשים בגובה העיניים. נפלה בזכותי היכולת לספר מנפלאות ארצנו, ולטייל בה רבות. עוסק בהוראה שנים רבות והיום משלב זאת עם תחביב משחר נעורי - טיולים. אם בא לכם להתרגש כמוני, להתחבר באמת לסיפורים ולמקומות, אשמח לארח אתכם באחד מסיורי .

חוות דעת על מנהרת הזמן במתחם הרכבת והמושבה האמריקאית

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג