התישבות יהודית.נוצרית וערבית בדרך לירושלים

טיול free tour : בואו לראות ולהכיר את ההתישבות החלוצית בדרך לירושלים נווה אילן ההיסטורית. לבקר במרכז המבקרים החדש המספר על תולדות הנצרות ונקרא סקסום ונמצאמעל הישוב אבו גוש.ולסיום נבקר במסגד החדש עם ארבעת המינרטים.באבו גוש

רשימת הטיולים

  • הרשמה 09/11/2019 (יום שבת) בשעה 09:00

מחירים

free tour

איפה נפגשים

בשעה תשע בבוקר בתחנת הדלק של נווה אילן ליד בית האח הגדול

על הטיול

טיול free tour :

בואו לשמוע את סבא אליעזר החלוץ בין מקיימי הקיבוץ נווה אילן שהגן על הדרך לירושלים. מהיכן הגיעו החלוצים האלו ?ובאיזה אוניה  הגיעו זאת נשמע במקום ,אחרי עליה קצרה במדרגות ותצפית יפה על אזור הרי יהודה. משם נמשיך למרכז מבקרים חדש סקסום  מה פירוש השם ?נשמע במקום.האתר ממחיש באמצעים טכנולוגים מרשימים את תולדודות הנצרות  בארץ ישראל.  .משם נמשיךלמסגד החדש עם ארבעת המינרטים לשם מה ?וכמה הוא עלה  זאת נשמע במקום. לאחר שנחלוץ נעלים ונכנס פנימה ביחד נשים וגברים.ולסיום אפשר לנגב חומוס במסעדות באזור.הסיור לא מתאים לילדים.וכולל הליכה קצרה עם טיפוס מדרגות לנווה אילן ההיסטורית.

בהדרכת

הרצל חובב

אני הרצל חובב מורה דרך מוסמך. אוהב לטייל במקומות בהם התרחשו המאורעות ההיסטורים.אני חבר קיבוץ נחשון בעמק איילון מרבה לטייל באזור ומכיר את כול השטע על בוריו. כמו כן ארגנתי צעדות ומירוצים בקנה מידה ארצי.במשך 20 שנה הובלתי ונהלתי את מחלקת הספורט במטה יהודה וכעת אני מוביל מטיילים לאזורים אוטנטים ומרגשים.

חוות דעת על התישבות יהודית.נוצרית וערבית בדרך לירושלים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי סוכות 2019