איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

התישבות יהודית.נוצרית וערבית בדרך לירושלים

בואו לראות ולהכיר את ההתישבות החלוצית בדרך לירושלים נווה אילן ההיסטורית. לבקר במנזר הבדניקנטי צלבני באבו גוש ..ולסיום נבקר במסגד החדש עם ארבעת המינרטים.באבו גוש

רשימת הטיולים

  • 01/05/2021 (יום שבת) בשעה 08:45
  • 29/05/2021 (יום שבת) בשעה 08:45

מחירים

60 שח

איפה נפגשים

בשעה רבע לתשע בוקר בתחנת הדלק של נווה אילן ליד בית האח הגדול מאחורי הפסל של אלביס ליד הקיוסק

על הטיול

בואו לשמוע  על  הקיבוץ נווה אילן שהגן על הדרך לירושלים. מהיכן הגיעו החלוצים האלו ?ובאיזה אוניה  הגיעו זאת נשמע במקום ,אחרי עליה קצרה במדרגות ותצפית יפה על אזור הרי יהודה. משם נמשיך     למנזר הבנדיקטני באבו גוש ונפגוש את ההנזיר אוליביה עם סיפורו המיוחד.  .משם נמשיךלמסגד החדש עם ארבעת המינרטים לשם מה ?וכמה הוא עלה  זאת נשמע במקום. לאחר שנחלוץ נעלים ונכנס פנימה ביחד נשים וגברים.ולסיום אפשר לנגב חומוס במסעדות באזור.הסיור לא מתאים לילדים.וכולל הליכה קצרה עם טיפוס מדרגות לנווה אילן ההיסטורית.

בהדרכת

הרצל חובב

אני הרצל חובב מורה דרך מוסמך. אוהב לטייל במקומות בהם התרחשו המאורעות ההיסטורים.אני חבר קיבוץ נחשון בעמק איילון מרבה לטייל באזור ומכיר את כול השטע על בוריו. כמו כן ארגנתי צעדות ומירוצים בקנה מידה ארצי.במשך 20 שנה הובלתי ונהלתי את מחלקת הספורט במטה יהודה וכעת אני מוביל מטיילים לאזורים אוטנטים ומרגשים.טיולים מהנים ומחכימים.טיולים בטבע בשפלה והרי יהודה עם שלל פריחות.

מדברים על התישבות יהודית.נוצרית וערבית בדרך לירושלים

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על התישבות יהודית.נוצרית וערבית בדרך לירושלים?