גרפיטי ואמנות רחוב בתחנה המרכזית בת"א

טיול freetour: סיור מיוחד בקומה השביעית בתחנה המרכזית החדשה בת"א שם נפגוש סביבה מרתקת וססגונית במיוחד של ציורי קיר וגרפיטי. בסיור נדבר על אמנות רחוב וגרפיטי, האמנים והמסר שלהם, נשמע על התחנה ונכיר כמה פינות נוספות החבויות בה ונכיר אתר נפלא העומד תוך שנים בודדות לסיים את חייו ולהפוך למגדלי נדלן.

רשימת הטיולים

  • 13/12/2019 (יום שישי) בשעה 09:30

מחירים

טיולי FREE TOUR

איפה נפגשים

מול הקופיז בתוך תחנה מרכזית תל אביב (רחוב לוינסקי פינת רחוב צמח דוד, תל אביב). הרשמה מראש חובה. הטיול מתחיל בזמן ולכן כדאי להגיע 10 דקות לפני הזמן. לאחר תחילת ההדרכה המדריך לא יוכל לענות לטלפונים ולבקשות הכוונה.

על הטיול

טיול freetour: התחנה המרכזית היא מרכז עמוס של אוטובוסים, דוכני מזון הלבשה והנעלה, קעקועים, מיסטיקה, קוסמטיקה, אלקטרוניקה, מזכרות ועוד. יש בה להקת עטלפים החבויה מתחת לאדמה, תיאטרון, להקת מחול, מוזיאון, מקלט אטומי, מתחמי בישול, חנויות מזון של פיליפינים ומהגרים אחרים ושלל הפתעות. אנו נתמקד הפעם בקומה השביעית של דן, שם נגלה תערוכה צבעונית ומיוחדת של ציורי קיר וגרפיטי, של האמנים המובילים בתחום כיום. נתעכב על העבודות היפות והמושקעות, נדבר על הטכניקות, האמנים ואפילו נגלה מה עשו למען העיוורים ולקויי הראייה. במידה והזמן יאפשר, נבקר באתרים נוספים בתחנה המרכזית.

הטיול נמשך כשעתיים  ונקודת הסיום סמוכה לנקודת ההתחלה.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על גרפיטי ואמנות רחוב בתחנה המרכזית בת"א

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי חנוכה 2019