גרפיטי ואמנות רחוב בתחנה המרכזית בת"א

טיול freetour: סיור מיוחד בקומה השביעית בתחנה המרכזית החדשה בת"א שם נפגוש סביבה מרתקת וססגונית במיוחד של ציורי קיר וגרפיטי. בסיור נדבר על אמנות רחוב וגרפיטי, האמנים והמסר שלהם, נשמע על התחנה ונכיר כמה פינות נוספות החבויות בה.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול freetour: התחנה המרכזית היא מרכז עמוס של אוטובוסים, דוכני מזון הלבשה והנעלה, קעקועים, מיסטיקה, קוסמטיקה, אלקטרוניקה, מזכרות ועוד. יש בה מתחמים ססגוניים ושוקקי חיים לצד מתחמים נטושים ועלובים, יש בה תיאטרון, להקת מחול, מוזיאון יידיש, מקלט אטומי, מתחמי בישול, חנויות מזון של פיליפינים ומהגרים אחרים ושלל הפתעות.

אנו נתמקד הפעם בקומה השביעית של דן, שם נגלה תערוכה צבעונית ומיוחדת של ציורי קיר וגרפיטי, של האמנים המובילים בתחום כיום. נתעכב על העבודות היפות והמושקעות, נדבר על הטכניקות, האמנים ואפילו נגלה איזה יצירות ייחודיות עשו למען העיוורים ולקויי הראייה.

במידה והזמן יאפשר, נבקר באתרים נוספים בתחנה המרכזית ובהם תצוגת האמנות של ד”ר הו והסטארדס, השוק האסייתי, מתחם הגלריות והאמנים ועוד.

הטיול נמשך כשעתיים עד שעתיים וחצי  ונקודת הסיום סמוכה לנקודת ההתחלה.

הטיול מתרחש כולו תחת קורת גג ומתאים מאוד גם לימים חמים או ימים גשומים.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על גרפיטי ואמנות רחוב בתחנה המרכזית בת"א

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי שבועות 2020