ליבי כהן מגורי הייתה קרן שמש של שמחה, צחוק, אהבת אדם ובעלי חיים, נתינה וטוב לב. היא אהבת לצחוק, לאכול, לפגוש חברים ולבלות עם המשפחה. היא אהבה את הצבא, לטייל וגם לרקוד – ממש עד רגעיה האחרונים.

תמונה מתוך אתר למטייל בישראל (טיולי)
היא ואחיה התאום, תומר, נולדו בתל אביב בשנת 2001 ומאז לא נפרדו לרגע, חמש שנים לאחר מכן הצטרפה אליהם אחות קטנה בשם מאיה. ליבי שירתה בתפקיד משמעותי בצבא, כקצינת חי"ר מצטיינת, והיא הייתה גאה בצה"ל, במדינה ובעובדה שהיא לובשת את המדים האלה. תחביב בולט שלה היה רכיבה על סוסים והיא אפילו זכתה עם הסוס שלה, סבסטיאן, במספר אליפויות.

תמונה מתוך אתר למטייל בישראל (טיולי)
לאחר שנת קבע בצבא היא יצאה לטיול הגדול עליו חלמה, לחגוג את החופש. היא טיילה במשך שבעה חודשים בדרום אמריקה במהלכם התאהבה בברזיל, למדה ספרדית ולרקוד סלסה וגילתה מקומות עצרי נשימה בפרו, קוסקו קולומביה וארגנטינה. בקולומביה היא התקשרה אל אמה והודיעה כי יש לה דד ליין לטיול – תאריך מסיבת הנובה אליה כבר רכשה כרטיסים, אבל היא חזרה בהפתעה עוד לפני, בערב ראש השנה. ברגע שהיא חזרה, הבית חזר להיות מואר, היא מילאה אותו בסיפורים מרתקים והרבה רגעי צחוק.

תמונה מתוך אתר למטייל בישראל (טיולי)
ליבי כהן מגורי נרצחה במסיבת הנובה באותו בוקר ארור של ה-7 באוקטובר, כשהיא בת 22 בלבד. לאחר שנורתה היא הספיקה להתקשר להוריה ולהיפרד מהם בטלפון עם מילות אהבה. משפחה החליטה להנציח אותה ולהדביק את תמונותיה בכל יעד בו הם יבקרו בעולם.


צאו לטייל לזכרה של ליבי