כתבה שיווקית

מחפשים את המקום הטוב ביותר לבלות עם הילדים בפסח?

המומלץ ביותר: אירועי פסח של פארק "מיני ישראל" בלטרון!

אם אתם בעלי משפחה, אתם ודאי מכירים את התחושה הזו, כשחג הפסח מתקרב ואתם צריכים למלא את שבוע החג בפעילויות עבור הילדים, אך כאלו שגם יהיו להן ערך מוסף. בתחרות הקשה על ליבם וכיסם של ההורים הישראלים בחול המועד, הפארקים והאטרקציות ברחבי הארץ עושים פעלולים כדי להשיג את מטרתם והרמה אכן עולה משנה לשנה, אולם השנה נראה שיש מקום אחד שמציע את התוכנית המעניינת, המהנה והמשתלמת ביותר: פארק המיניאטורות המפורסם "מיני ישראל" בלטרון. המצה הגדולה בעולם, חוויית יציאת מצרים לילדים, סיפור ההגדה קם לחיים במופע אקרובטיקה - כל אלו ועוד שלל אטרקציות והפעלות חינוכיות, מרתקות וגם (לא פחות חשוב) כיפיות מחכות לכם שם בחג.

מאת: מערכת אתר טיולי

גיבורי ההגדה עפים באוויר!

התוכנית שהגו בפארק "מיני ישראל" לחג הפסח השנה מורכבת ממספר אירועים מהנים, אשר לכל אחד בדרכו שלנו יש ערך מוסף והקשר לסיפור החג ובד בבד יספקו לילדים ולהורים שעות של הנאה משותפת. קחו למשל את ההגדה וסיפור יציאת מצרים. במקום לצפות במיצג או רק להאזין לסיפור, בפארק "מיני ישראל" בלטרון יוכלו הילדים לחוות את ההגדה באופן מרתק הרבה יותר, שיסעיר את כל החושים באמצעות המופע המיוחד "הגדה באוויר". זהו מופע אקרובטיקה וקרקס ייחודי ביותר, שהוא למעשה עיבוד מרהיב לסיפור ההגדה עצמו. אמני קרקס מהשורה הראשונה, אקרובטים ושחקנים מהארץ ומהעולם ייכנסו לדמויות המוכרות מההגדה והתוצאה: הילדים ממש יצפו בבני ישראל יוצאים מעבדות לחירות ובאותה העת גם ייהנו ממופע קרקס שישאיר אותם פעורי פה.

הגדה באוויר

חוויית יציאת מצרים לילדים

לאחר שמופע "הגדה באוויר" יצית את דמיונם של הילדים, אין ספק שהם יהיו מוכנים לדבר הבא: לחוות בעצמם את יציאת מצרים! לשם כך, יוכלו הילדים להצטרף לפעילות "מיני יציאת מצרים": שחקנים בדמותם של משה ואהרון יובילו את הילדים, למסע קצר שידמה את יציאת מצרים. כדי שהילדים יוכלו ללמוד ולהעריך יותר את החירות שניתנה להם בעצם היותם אזרחי ישראל החופשית, המסע ייערך בין מבני המיניאטורות האהובות של הפארק ובמהלכו אהרון והילדים יראו למשה (אשר לא זכה להגיע לארץ כזכור) את הישגיה הנפלאים של ישראל. אגב, מקומם של הנסים וסיפורי הנפלאות מההגדה לא ייפקד גם פה - במהלך המסע הילדים יראו את משה מכה בסלע ויצאו ממנו מים, יראו עמוד עשן ועוד נסים ונפלאות!

מיני יציאת מצרים

מפגש עם המצה הגדולה בעולם!

כדי להשלים את חווית ההגדה וסיפור יציאת מצרים, הילדים יוזמנו להשתתף ב"מיני ליל סדר": צוות שחקנים יערכו לילדים ליל סדר עם שולחן ערוך המיוחד לילדים בלבד. הילדים יקראו במיני הגדת פסח, ישירו שירי חג ויפגשו את אליהו הנביא שיבוא לבקר. אם המפגש עם אליהו הנביא לא יספיק לילדים, הדבר הבא ידהים אותם באמת וגם אתכם ההורים: המצה הגדולה בעולם! במהלך ימי החג תוצג בפארק המצה השיאנית (הכשרה למהדרין, אגב). גודלה הוא 6 מטרים על מטר והיא שוקלת כ-6 ק"ג. יש בה 119,000 חורים (!) - תנו לילדים לנסות לספור...

הרפתקאות נוספות במסע בזמן

אם כל אלו לא יספיקו, בפארק "מיני ישראל" מתכננים לכם הפעלות נוספות ברוח החג: מתחם הארכיאולוג הצעיר - שחקן בדמות ארכיאולוג ילמד את הילדים לחפש שרידים מתקופת יציאת מצרים והם יתנסו בזה באמצעות מברשת, זכוכית מגדלת ועוד אביזרים; מכרות פרעה - הילדים יוזמנו לחצוב בשלושה מכרות (זהב, כסף ונחושת), עם פטיש ואזמל.

כל אירועי החג הללו יתקיימו כמובן במתחם פארק "מיני ישראל", שהפך בשנים האחרונות להיות אחת האטרקציות האהובות על משפחות ישראל. הפארק הוקם בשנת 2002  והוא מציג 385 דגמי מיניאטורות, הכוללים יותר מעשרת אלפים דמויות, 2 נמלי ים ושדה תעופה אחד.  ליטל ברנשטיין, מנהלת השיווק של "מיני ישראל": "מידי חג ושבת אנחנו מציעים לילדים ולהורים פעילויות מתחלפות, המספקות חוויית בילוי מקורית ואיכותית. בפסח הזה, פרט לדגמים המיניאטוריים, המבקרים יוכלו ליהנות מהפקות והפעלות מושקעות במיוחד. מה שעמד לנגד עינינו בבניית התכנים לפסח, עמדה השאלה איך ליצור פעילות ערכית וחינוכית, שתועבר בצורה חווייתית וזכירה. התוצאה היא תוכנית אירועים ופעילויות מיוחדות שכל אחת בדרכה מספרת את סיפור החג".

מיקום: פארק "מיני ישראל" שוכן בלב ליבו של עמק איילון, באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים ובסמוך למנזר לטרון ואתר יד לשיריון.

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג
 • מחירים: עלות כרטיס (בין הגילאים 2-5): 24 ₪. עלות מגיל 6-18: 59 ₪, מחיר כרטיס מגיל 18 ומעלה: 79 ₪ הכניסה למופע "הגדה באוויר" מותנה בתוספת 20 ש"ח.
 • שעות פעילות: 
  • 7.4.2012 יום שבת הפארק פתוח מהשעה 9:00 ועד 19:00
  • 8.4.2012 - 11.4.2012 יום ראשון עד רביעי הפארק פתוח מהשעה 9:00 ועד 19:00
  • 12.4.2012 יום חמישי 10:00 -14:00(ללא פעילות פסח -מופע בלבד בשעה 12:00)
  • 13.4.2012 יום שישי הפארק פתוח מהשעה 9:00 ועד 16:00
  • 14.4.2012 יום שבת הפארק פתוח מהשעה 9:00 ועד 19:00
 • אתר אינטרנט: www.minisrael.co.il
 • טלפון לבירורים והזמנות: 1700-559-559.