כל המידע על עין אביאל

לאורך נחל תנינים, סמוך למושב אביאל, מחכות תמצאו קבוצת נביעות ובריכות יפות ונעימות, שמכונות ביחד עין אביאל או עינות אביאל, ובהן שתיים מרכזיות שנמצאות במרחק של כ-300 מטר זו מזו:

מעיין נסתר בין הקנים
בתוך צמחיית המים המרשימה שבנחל תמצאו מעין מערת קנים, ובתוכה הפתעה: מפלון יפה שנובע לתוך בריכה בעומק של כ-7 ס"מ. המעיין הקטן הזה נחפר על ידי בני המקום, וכיף לשבת מתחת לזרם המים של המפל הקטן ולההתרחץ בבריכה שתחתיו, שמוצלים לגמרי תחת הקנים.

בריכה גדולה ופתוחה לשמש
בריכה ארוכה שעומקה כמטר וחצי, שבה תוכלו לשחות להנאתכם. יש במקום צל, אך הוא מוגבל. כמו כן, אוהבי המקום מהאזור בנו במקום מעין זולה נחמדה ומשדרגים אותה כל הזמן.

עין אביאל, שקיבל את שמו ממושב אביאל שנמצא בסמוך אליו, מכונה לפעמים גם גם עין ירדנה, על שם ירדנה רצון ז"ל, שלזכרה טופחו שתי הבריכות. 

  • אנא שימרו על המקום ועל נקיונו!

טיפ לאלבום שהוא WOW: תמונות איכותיות

מי מאיתנו לא קיבל תמונות בוואטס-אפ? סביר להניח, שאין אחד שירים את היד, כי זה כל-כך כיף לשתף חברים ומשפחה בחוויות מטיול, אירוע או ארוחה, הרגע ועכשיו.
אבל כשמכינים אלבום עם תמונות גדולות ואיכותיות, אל תשתמשו בתמונות מהוואטס-אפ. למה? כי תמונות שעוברות בוואטס-אפ מקטינות את איכות התמונה משמעותית. ואתם ממש לא רוצים שזה יקלקל לכם את אפקט ה-WOW.

רוצים להפוך את התמונות שצילמתם לאלבום שכולו WOW? הקליקו » 

טעימה מהמקום: