מסתבר שבתנאי משחק בו מקבלים את השליטה לידיים, גם אם בשלט רחוק, יש הרבה מה ללמוד על החיים. ההסתכלות מרחוק על כלי רכב מאפשרת לנו לעשות זום אאוט גם על החיים וללמוד איך להתגבר על מכשולים שבדרך. נהיגה מחושבת ומתחשבת בונה על סבלנות על הכביש גם על המסלול וגם בחיים, והכול במרחב מקבל ומאפשר.

תנאי קבלה – קבלת האחר

חלק עיקרי בערכי המקום הם קבלת השונה והתחשבות באחרים במסלול ובחיים. במסלול דוגלים בקבלת האחר ללא הסתכלות מפלה ביכולת קוגניטיבית, יכולת פיזית, גיל או מגדר המשתתפים, לכולם יש מקום וכולם יכולים להשתתף בפעילות באופן שווה! יש שילוב מלא של אוכלוסיות עם צריכים מיוחדים - כאמור מקבלים את השליטה לידיים ומפתחים מנהיגות.

לומדים פה! על טכניקה ומוטוריקה

חווית ההתפתחות האישית לא נגמרת ברמה הערכית אלא גם ביכולת הטכניות ברמות הכי גבוהות, כלי הרכב אומנם מופעלים בשלט רחוק אבל הם ממש לא צעצועים, אלו כלי רכב אמיתיים לגמרי שמגיעים למהירויות של למעלה מ-100 קמ"ש.

לפרטים: 053-622-1659 או בעמוד האטרקציה באתר» 

צילום: באדיבות המסלוללהתגבר על האתגר | צילום: באדיבות המסלול

צוות המסלול שם לו למטרה להכשיר את דור העתיד של המהנדסים בישראל.

תוכניות הלימודים של המסלול כוללים קורסים וסדנאות שעתיות, יומיות ושנתיות כחוג העשרה למגוון גילאים. התוכנית מאפשרת פיתוח יכולת הנדסה, שפה טכנית ומינוחים מקצועיים ברמות הגבוהות ביותר, ובגלל שהמרחב הלימודי הוא כיף התוצאה היא רווח של ידע מורכב מבלי הרגשה שלומדים אלא פשוט משחקים.

הפעילות כוללת גם סדנא שבה מרכיבים את הרכב משלב השלד ועד לשלב הנסיעה מתוך הבנה הנדסית עמוקה של כל החלקים והשפעתם על ביצועי הנסיעה של הרכב, אין הבדל בין אוטו אמיתי לבין אוטו קטן מלבד הגודל.

עולים על המסלול

לאחר שלב ההרכבה, השלב הבא יהיה לבחון את הביצועים של כלי הרכב באווירה תחרותית ספורטיבית שמפתחת את היכולות המוטוריות. מתחמי המסלול הכוללים מגרש מרוצים ענק, מסלול מכשולים ואפילו מסלול שמדמה אתר בנייה קטן, בעבור כלי רכב בקנה מידה מוקטן מענף הבנייה.

גם יכולת הנהיגה בשלט רחוק היא מיומנות לכל דבר ועניין במסלול יש אפילו ליגה מקצועית המונה מעל מאה ספורטאים פעילים שרמת ההשקעה והמחויבות שלהם לא נופלת מספורטאים בענפים אחרים ובקרוב ייצגו את ישראל כחמישה נהגים מקצועיים באליפות העולם בOFF ROADS שתערך בספרד.

צילום: באדיבות המסלול

מחממים מנועים | צילום: באדיבות המסלול

אז אם אתם מחפשים פעילות שתנתק את הקטנים מהמסכים, תהפנט גם אתכם ההורים (שווה להגיע יחד), תאפשר לכם ליהנות מחוויה באוויר הפתוח, מלמדת ומעצימה עם ערך מוסף וחדשנות טכנולוגית בואו למסלול שהוא הרבה יותר מעוד אטרקציה. זהירות חיידק הספורט המוטורי מדבק!

פתוח בימים א'-ה' מהשעות 10:00 עד 18:00 רצוי לתאם מראש, בימי ו'- ש' חובה לתאם מראש.

טלפון לפרטים: 053-622-1659 או בעמוד האטרקציה באתר»