לעדכונים הכי חמים בזמן אמת כנסו לעמוד האינסטגרם שלנו

בין התאריכים 14-15 בפברואר 2023 , תיערך בפעם ה-29 תערוכת International Mediterranean Tourism Market או IMTM  בקיצור, שמביאה לגני התערוכה בתל אביב-יפו את יריד שוק התיירות בינלאומי הים תיכוני. זו הפעם השביעית ברציפות שחברת למטייל לוקחת חלק בתערוכת התיירות הבינלאומית.

השנה התערוכה צפויה להיות גדולה מאי פעם עם נציגויות מהארץ ומכל העולם שיציגו בתערוכה את החידושים הכי מרתקים, היעדים הכי מדהימים ופיתוחים חדשים בענף התיירות הנכנסת והיוצאת לצד תיירות הפנים ישראלית.

​​​​​אחרי מגפת הקורונה ישראלים רבים מחפשים, לגלות יעדים חדשים ומיוחדים לטיול ובעקבות כך התערוכה השנה צפויה להיות חגיגה אמיתית באווירה של התחלות חדשות ואופטימיות נפלאה מלאה במפגשים וחיבורים בין אישיים, הרצאות וכנסים מקצועיים של עולם התיירות כאשר בתערוכה השנה, יציגו לראשונה מגוון נציגים מיעדים כמו איסלנד, דובאי, מונטנגרו וקירגיסטן במטרה לפתוח שוק תיירותי חדש עבור התיירים הישראלים!

בלב כל החגיגה הזאת, אנחנו באתר "למטייל" נביא לכם את כל העדכונים הכי חמים ותוכלו לקבל הצצה לאנשים הכי מעניינים בעולם התיירות שיספרו לכם על היעדים, החידושים והטרנדים הכי חמים לשנת 2023. הדיווחים ישודרו באינסטגרם של למטייל, מהביתן הכי כתום ושמח של חברת למטייל בשיתוף חברת המלונות הנחשבת "סלינה" עם בר קוקטיילים מפנק שייקחו אתכם ליעד הבא שלכם.

עדכונים מהיום הראשון של התערוכה:

במהלך היום הראשון של התערוכה (14.2) אל על הודיעה על השקת שני קווים חדשים לטוקיו ודבלין.

"כחלק ממשימתנו לחבר את ישראל לעולם ואת העולם לישראל, אל על תמשיך להציע נתיבי תעופה חדשים, מטוסים חדשים וכמובן את השירות הטוב בעולם". הכריזה מנכ"לית אל על דינה בן טל.

עוד הגיעה הודעה משמחת מסלובקיה, כאשר משרד התיירות הודיע על שיתוף פעולה עם סלובקיה, במסגרתו יקודם הסכם תיירות עם המדינה. כחלק מהצעד העתידי, נפגש שר התיירות חיים כץ עם מקבילו הסלובקי, לצורך חתימה על הסכם שיתוף פעולה בין המדינות. כמו כן, הכריז השר על פתיחת קו תעופה ישיר בין המדינות.

השר חיים כץ: "ההסכם מחזק את שיתוף הפעולה בין המדינות, את חילופי הידע והזדמנויות ההשקעה, שהינן בעלי פוטנציאל רב לשתי המדינות"

בשורה נוספת התקבלה מחברת התעופה סאן דור מקבוצת אל על שהכריזה באופן רשמי על השקת קו טיסות חדש לאיסטנבול שיחל לפעול החל מחודש מרץ. 

הקו יושק לראשונה אחרי 16 שנה ויפעיל 4 טיסות שבועיות מישראל לאיסטנבול במחיר התחלתי של 199 דולר לטיסות הלוך-חזור.