ניאופארם מביאים בשורה לגזרת דרמו קוסמטיקה, עם פיתוח ישראלי של סדרה סדרת אנטי אייג'ינג חדשנית תחת מותג דוקטור עור, המוצרים בסדרה מבוססים על אחוז מאד גבוה של רכיבים ממקור טבעי ומסייעים לצמצום הקמטים באופן משמעותי, תוך זמן קצר.

צילום מערכתנילי פורר מנכל ד”ר עור – צילום מערכת

דוקטור עור הנו המותג המועדף על רופאי עור בתחום אנטי אייג'ינג, משתמש ברכיבים המשובחים של הטבע , בשילוב המדע, המומחיות ושנות הניסיון, ידע ליצוק את הרכיבים הנכונים ביותר, שנבחרו בקפידה ולהביא את כל זה לסדרה החדשה Natural OR

כל רכיב בסדרת המוצרים, עבר את כל הבדיקות נבדק היטב ומביא את קדמת החדשנות והטכנולוגיה

הסדרה נותנת את המענה הכי טוב שאפשר לעור רגיש ולכל מי שהחיבור לטבע מאד חזק.

צילום יחצצילום יחצ

Natural OR מציעה שגרת טיפוח מלאה, שגרה הוליסטית, שנותנת מענה משלב הניקוי שהוא השלב הראשון והכי חשוב בכל שגרת הטיפוח, עד לסרום, קרם יום, קרם לילה וקרם עיניים, שכולם נבדקו לעור רגיש. המוצרים מבוססים על אחוז גבוה מאוד של רכיבים ממקור טבעי– החל מ93% ועד ל- 99%

בכל מוצרי הסדרה, חוץ משמן ניקוי יש רכיב פטנט רכיב פטנט חדשני  PhytoneomatrixTM, רכיב אנטי אייג'ינג, המבוסס על פולי סויה שנבדק והוכח מחקרית כמפחית את מספר הקמטים ועומקם וכמסייע בתמיכה בקולגן ובחומצה ההיאלורונית שבעור*.

Natural OR מציעה שגרת טיפוח מלאה, שגרה הוליסטית, שנותנת מענה משלב הניקוי שהוא השלב הראשון והכי חשוב בכל שגרת הטיפוח, עד לסרום, קרם יום, קרם לילה וקרם עיניים, שכולם נבדקו לעור רגיש.

מוצרי הסדרה:

צילום יחצשמן מתחלב לניקוי עדין – צילום יחצ

שמן מתחלב לניקוי עדין- שמן מתחלב מכיל 99% רכיבים ממקור טבעי לניקוי עדין. שמן בניחוח נעים לטיהור וניקוי יסודי של עור הפנים מבלי לייבש את העור. השמן מכיל שמנים הידועים בתכונות האנטי אייג'ינג שלהם, מרגיע את עור הפנים, מעשיר ומזין אותו בלחות, מחדש ומרכך את העור ומשיב לו את החיוניות והגמישות. במגע עם מים, השמן יוצר אמולסיה (מתחלב) והופך לתחליב רך הנשטף בקלות ומותיר את העור רך, נקי, רענן, עתיר בלחות וללא תחושה שומנית. השמן מסיר ביעילות לכלוך ושאריות איפור ומונע יובש בעור. מתאים לכל סוגי העור ופותח במיוחד עבור בעלי עור רגיש. ללא סולפטים, ללא שמן מינרלי, ללא סיליקון, ללא אלכוהול, ללא  SLS. נון קומודוגני.

מחיר מומלץ לצרכן: 149.90 שקלים ל 100 מ"ל.   

צילום יחצקרם יום לצמצום קמטים – צילום יחצ

קרם יום לצמצום קמטים- קרם יום אנטי אייג'ינג המכיל 95% רכיבים ממקור טבעי לצמצום קמטים.

עלייה ברמת הלחות בעור כבר לאחר 8 ימים!* הקרם בניחוח עדין, במרקם קליל ומרענן הנספג במהירות.SPF30, הקרם מסייע למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ומשלב רכיב פטנט אנטי אייג'ינג ייחודי להפחתה מוכחת במספר הקמטים ועומקם, לקבלת מראה עור חלק והגנה על תאי העור מנזקי הרדיקלים החופשיים. הקרם מסייע בהרגעת העור, העשרתו בלחות, שמירה על גמישותו ולמראה גוון עור אחיד וזוהר.      

מחיר מומלץ לצרכן: 249.90 שקלים ל 100 מ"ל.   

צילום יחצקרם לילה לצמצום קמטים – צילום יחצ

קרם לילה לצמצום קמטים- קרם לילה אנטי אייג'ינג מכיל 98% רכיבים ממקור טבעי לצמצום קמטים.

עלייה ברמת הלחות בעור כבר לאחר שעה!* הקרם במרקם עשיר וקטיפתי הנספג במהירות. מכיל נוגדי חימצון עוצמתיים המסייעים בהגנה על העור מפני נזקי הרדיקלים החופשיים התורמים לתהליכי ה ,DETOX- שנמצא כי חלקם מגיעים לשיאם בשעות הלילה. הקרם בניחוח עדין ומכיל שמנים ממקור טבעי, מזין את העור בלחות, שומר על רכות העור וגמישות העור וכן מועשר ברכיבים התורמים להתחדשות העור, שיקומו ולהרגעה מיידית של העור. הקרם מעניק תחושת רעננות לאחר המריחה ובבוקר שאחרי ומסייע למראה עור חלק, בריא, טבעי וזוהר יותר.

מחיר מומלץ לצרכן: 249.90 שקלים ל 100 מ"ל. 

צילום יחצסרום לצמצום קמטים – צילום יחצ

סרום לצמצום קמטים- סרום אנטי אייג'ינג המכיל 93% רכיבים ממקור טבעי לצמצום קמטים.

הפחתה בעומק הקמטים כבר לאחר חודש!*  הסרום עשיר ברכיבים המסייעים למניעת הזדקנות מוקדמת של העור, לשיקום וחידוש מראה העור ולשמירה על גמישותו. מכיל נוגדי חימצון ממקור טבעי המסייעים להגנה על העור מנזקי הרדיקלים החופשיים. הסרום עשיר בתמציות ממקור טבעי ובשמן זרעי חוחובה המעשירים את העור בלחות, מרגיעים עור אדמומי ומעניקים מראה עור אחיד. הסרום מגביר את פעולת קרם הלחות ואת ספיגתו בעור לקבלת מראה עור חלק, חיוני וצעיר יותר וללא תחושת שמנוניות.

מחיר מומלץ לצרכן: 249.90 שקלים ל 100 מ"ל.   

צילום יחצקרם עיניים לצמצום קמטים – צילום יחצ

קרם עיניים לצמצום קמטים- קרם עיניים אנטי אייג'ינג המכיל 98% רכיבים ממקור טבעי לצמצום קמטים. קרם במרקם עשיר ומרענן המכיל מספר רכיבי פטנט המסייעים להשבת מראה עור פנים רענן וצעיר. פותח במיוחד לעור העדין שסביב העיניים, מטפח את העור ומפחית סימני עייפות באזור העיניים. הקרם מסייע בצמצום מראה "שקיות" ועיגולים שחורים מתחת לעיניים*, מסייע למיצוק העור, להשבת המראה החיוני ולמראה עור חלק. הקרם מסייע בהפחתת מספר הקמטים ועומקם*, משפר את גמישות העור, ומעשיר אותו בלחות.

מחיר מומלץ לצרכן: 249.90 שקלים ל 100 מ"ל.   

ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ ובאתר דוקטור עור.

דוקטור עור, מותג מוצרי הטיפוח והטיפול לפנים ולגוף, פרי פיתוחם של רופאי עור, בבעלות חברת ניאופארם, קבוצה מאד ותיקה וחזקה בעולם התרופות הישראלי, מביאה  חדשנות בתחום דרמו קוסמטיקה, זיהתה את הפוטנציאל ורכשה ב  2008 את המותג דוקטור עור.

דוקטור עור ביסס לעצמו שם דבר בזכות ערכים מאד משמעותיים: מומחיות, מקצועיות, פיתוח של רופאי עור, מדעיות, האיכות, שרואים לנגד עיניהם את הצורך להביא את החדשנות לקהל הישראלי, קשובים לטרנדים בעולם ובארץ ויודעים לעשות את ההתאמה האידיאלית עבור הקהל הישראלי.

מגוון ממוצרי דוקטור עור נבדקו לעור רגיש ומתאימים למגוון סוגי וצרכי העור השונים. בכל מוצרי דוקטור עור רכיבים שיעילותם מוכחת.