אביב הגיע? בחג הפסח הזה, משלישי עד חמישי, צפוי להיות חם מהרגיל עד שרבי כאשר במהלך חול המועד פסח הטמפרטורות היו קיצוניות ויגיעו ל-40 מעלות ואפילו יותר במרכז ובדרום הארץ. 

הטמפרטורות ברחבי הארץ: תל אביב 37 מעלות, 35 ירושלים, 40 עומקי הצפון וסובב הכנרת, 41 פתח תקווה, עוטף עזה ושדרות, 42 בקעת ים המלח. 

חווימה - שייט עצמי חוויתי בכנרת

ביקור בכנרת אף פעם לא שלם בלי שייט בימה הגדולה. אם אתם מתכננים יום כיף משפחתי, תכניסו לכם את חווימה ללו"ז! חווימה - חווית שייט עצמי בלתי נשכחת עם מדריך וירטואלי. בואו לגלות מידע מפתיע שלא ידעתם על הכנרת המפורסמת, על רקע נופים מרהיבים, בעלי חיים, צמחים וחופים נסתרים.

פארק המצפה התת ימי באילת

המצפה התת ימי באילת הוא היחידי מסוגו בעולם ומציע מבנה שממוקם בלב. המקום מאפשר הצצה לשונית ים סוף על כל צבעיה, גווניה ובעלי החיים המרהיבים שחיים בה. במצפה התת ימי תוכלו ליהנות גם מעולם הכרישים, בריכת הכרישים הגדולה והמרשימה במזרח התיכון, הצצה מעוררת התפעלות לעולמם המסתורי של השוחים במעמקים.

הטרקטורון המעופף: אקסטרים בכנרת

בואו לעוף מעל נופי הכנרת! בטרקטורון המעופף תוכלו ליהנות מ – 20 דקות של אקסטרים, כיף ופרפרים בבטן. הטרקטורון הוא כלי בטיחותי שיאפשר לכם ליהנות מנופי הכנרת ועמק הירדן המרהיבים ממבט של מעוף הציפור. במידה ותגיעו עם מלווים הם יוכלו לצפות בכם ממריאים ונוחתים ותוך כדי ליהנות מקפה, תה ונישנושים. 

פארק השעשועים מג'יק קאס

13 דונם של כיף! מג'יק קאס מזמין אתכם ליהנות מפארק ענק שיספק לכם חוויה מדהימה. תוכלו להעביר במתחם יום שלם עם כל המשפחה ולא תרצו לעזוב בזכות שפע אטרקציות, מתקנים והופעות. פארק ענק שכולל שפע חוויות ופעילויות לגדולים ולקטנים.