אתר למטייל, בשיתוף יבואנית רכבי השטח המובילה בישראל, סמלת, חבר לשמות הכי גדולים בעולם הג'יפאות בארץ כדי לייצר פרויקט ואתר תוכן שישנו את מפת הטיולים בישראל - "שביל ישראל 4X4"!

השביל כולל תוואי מסלול באורך 1,128 ק"מ המחולק ל-18 מקטעי מסלול, משמורת נחל חרמון שבצפון ועד בי"ס שדה אילת בדרום, שבכל מסלול יש את כל מה שצריך לטיול שטח מושלם. כל אחד מ-18 המקטעים כולל תיאור מילולי של המסלול, מאפייניו, דרגת הקושי, אטרקציות בסביבה, הסברים על הגאולוגיה וההיסטוריה של אתרים לאורכו, מקומות אכילה, תחנות דלק, מקומות לינה ונקודות עניין שכדאי לעצור בהן.

הג'יפאים שיצרו את הפרויקט החדשני הם סבסטיאן ריי, ג'וי בירן, חגית זיידנר דוד ורמי גלבוע, שמות ותיקים ומוכרים בעולם השטח והטיולים בישראל. הארבעה עמלו ויצרו יחד עם אתר למטייל את שביל ישראל 4X4, תוך התבססות על שבילים מסומנים, המאפשרים לכל חובב טבע בעל רכב שטח או SUV להיכנס לרכב ולטייל לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל.

כל מה שצריך לעשות כדי לנסוע בשביל הוא להיכנס לאתר המיוחד של שביל ישראל 4X4, לבחור את המקטע הרצוי, להורידו לאפליקציית השטח Off Road, הכוללת סימוני שבילים, נקודות עצירה, מסלול ניווט מדויק וחוות דעת גולשים, ולצאת לדרך!

שביל ישראל 4X4 מוקדש לזכרם של הנופלים במלחמת חרבות ברזל

ברוח התקופה ועל מנת לחבק משפחות שכולות שאיבדו את יקיריהן במלחמת 'חרבות ברזל', פרויקט שביל ישראל 4X4 מוקדש לזכרם ולהנצחתם של נופלים ונופלות שקיפחו את חייהם מאז השבת השחורה.

כל מקטע בשביל ישראל 4X4 הוקדש לזכרו ולהנצחתו של נופל או נופלת, באמצעות רכיב תוכן המספר בקצרה את סיפור הנופלים, אהבתם למולדת והיכן אהבו ונהגו לטייל. בכך למעשה, מזמין אתר למטייל את הציבור לנסוע במקטעי שביל ישראל 4X4 לזכרם של הנופלים, תחת הכותרת "נוסעים בשבילם".

לאתר "שביל ישראל 4X4" >>