שמורת הטבע תל גדור בשרון

מעט צפונית למכמורת, שוכן לו תל קדום ומקסים, המתנשא לגובה של מעל 30 מטרים מעל פני הים ומשקיף למרחקים. במקום מתנשא לו מצוק מרשים על ראש גבעת כורכר, המשמשת גם כנקודת קפה איכותית, בלב אחד החופים היפים בארץ.

למידע נוסף ודרכי הגעה >>

קצה שובר הגלים במרינה הרצליה

דמיינו שאתם מתהלכים על פני המים ומגיעים אל מגדלור קטן על רקע צבעי שקיעה קסומים. אתם יכולים להפסיק לדמיין ופשוט להגיע למרינה הנפלאה בהרצליה, הנמתחת על פני כמעט שני קילומטרים, המקבילים לגלים הדוהרים אל עבר החוף, הסמוך למרינה הנוצצת של הרצליה.

למידע נוסף ודרכי הגעה >>

תצפית לים התיכון במצפה ראש ציפור

נקודת הקפה שבאש מצפה יפה זה, תפרוס אל מול עינכם את כל קו מישור החוף המרכזי, על שלל המגדלים המחודדים של אזור גוש דן והשתקפות קרני השמש המנצנצות על פני הים. מלבד התצפית היפהפייה ותמונת הנוף הפנורמית, תוכלו ליהנות גם ממפגש הנחלים איילון והירקון, המספקים חווית זרימה נהדרת בימים שלאחר הגשמים.

למידע נוסף ודרכי הגעה »

מדרגות הדקלים בחוף עליה

חווית קפה עירונית זו, שונה ומיוחדת במינה, בטח בהשוואה לביקור בחוף עירוני ממוצע. חוף יפואי זה, מהווה תפאורה נהדרת לסצנת נוף מעוררת חושים- בזמן שתתענגו על קפה איכותי במדרגות היורדות לכיוון החוף, תזכו לחזות בגלים המתנפצים בזה אחר זה וכאילו עוברים בין שני טורי הדקלים, המקבלים בברכה את הפלא הים-תיכוני.

למידע נוסף ודרכי הגעה >>

חצי האי בתל יבנה ים

חצי האי הקטנטן, שוכן בסמוך לחוף פלמחים המפורסם ומהווה אלטרנטיבה רגועה וקסומה לביקור בחוף ההומה. נקודת הקפה שבראש התל מספקת במה מושלמת לחוויה שלווה, אל מול נופי הים התיכון. בעבר שכנה במקום עיר נמל חשובה, המגוללת שלל סיפורים היסטוריים מרתקים ורמז לכך, ניתן למצוא באתר ארכיאולוגי הפעיל והמסקרן, השוכן בסמוך לתל הקטן.

למידע נוסף ודרכי הגעה >>

טיפ לקפה מעולה בשטח

ממלאים מים בקומקום קבוע, עד מעט לפני הסוף, שלושת רבעים ומניחים על האש. רגע לפני הרתיחה והבועות, מכניסים את הסוכר ומערבבים. רגע לפני הרתיחה הנוספת, מכניסים את הקפה, תלוי בחוזק שאתם אוהבים. לפני הרתיחה מערבבים עם כיוון השעון ואחר כך לכיוון השני. מעבירים את הקפה שתי רתיחות ונותנים לו להירגע כדקה. אז מוזג לכוסות זכוכית.