שבוע האופנה קורנית תל אביב 2022 שנערך בין התאריכים 3-6/2022  בניצוחו של מוטי רייפ יוזם והמפיק הראשי, נפתח באירוע הגאלה בנוכחות אורחת הכבוד מעצבת העל הבינלאומית ד"ר מונה אל מנסורי שהגיעה לראשונה לישראל מאיחוד האמירויות הערביות והציגה קולקציה מרהיבה בעיצובה של 30 דגמים המוקדשים לשלום וכלל תצוגת אופנה של משרד החקלאות ופיתוח הכפר בהשתתפות 13 מעצבי אופנה ישראלים אשר עיצבו במיוחד דגם בהשראת פירות וירקות תוצרת מקומית.

באירוע הגאלה חלקו כבוד למעצבת טובה'לה חסין שהוענק לה פרס מפעל חיים וכלל תצוגת אופנה על דגמיה של טובהל'ה לאורך השנים מאוספה הפרטי של ד"ר מרים אדלסון.

צילום אבי ולדמןצילום אבי ולדמן

את ערב הגאלה כיבדו בנוכחותם עודד פורר שר החקלאות ופיתוח, שר התיירות יואל רזבוזוב, רונן סמואל מנכ"ל קורנית דיגיטל, אשת נשיא המדינה מיכל הרצוג, אשת שר החוץ ליהי לפיד ועוד רבים וטובים. את ערב הגאלה הנחתה גלית גוטמן.

"שבוע האופנה קורנית תל אביב 2022" יצא לדרך בתמיכת חברת קורנית דיגיטל, משרד החקלאות ופיתוח הכפר, משרד התיירות, משרד החוץ, מכון הייצוא, התאחדות התעשיינים, נמל תל אביב ונערך בין התאריכים 3-6/2022 הציג 24 תצוגות, בהשתתפות של למעלה מ 80 מעצבי אופנה ישראלים:

דרור קונטנטו ממעצבי האופנה הבולטים בישראל אשר פתח את חגיגות שבוע האופנה והציג קולקציית Black & White

צילום ערן לויצילום ערן לוי

סבינה מוסייב מעצבת האופנה הציגה את קולקציית אביב קיץ 2022 באווירת השמחה והאופטימיות של עונת האביב ובהשראת גן מלא בטקסטורות וצבעים בוהקים, טקסטילים יפיפיים

שחר אבנט מעצבת אופנה ואמנית שהציגה קולקציית ערב מרשימה לאביב קיץ 2022 שכללה קולקציית שמלות כלה ומדברת על מעגל החיים.

נדב רוזנברג Northern Star הציג את קולקציית קיץ 2022 בסימן חגיגות עשר שנים למותג.

דיויד וקסלר בקולקציית שהביעה ערגה לתקופות פשוטות יותר כשעיקר הדאגות היו כיבושי טירות.

צילום אבי ולדמןצילום אבי ולדמן

 בית האופנה משכית בעיצוב שרון טל הציג באמצעות נשים חזקות קולקציית קיץ עשירה בפריטים בסגנון המוקפד והמתוחכם של בית האופנה.

השנה השתתפו מעצבים צעירים וחדשים שזו עבורם החשיפה ראשונה על בימת מסלול התצוגות ביניהם Seven seventy של מעצב האופנה שמוליק בן שושן אשר הציג את קולקציית color black series770  שילוב בין העתיד להווה

כמו כן, הוצגו 6 תצוגות אופנה המבוססות במלואן על 100% קיימות באמצעות הדפסה דיגיטלית מהמתקדמות בעולם של המעצבים שי שלום, סיגל דקל, דרור קונטנטו, ינקי ונטף,

 Kesh limited של קשת שפירו ואלון ליבנה

כל אחד ממעצבים אלה יצר קולקציה שלמה בקורנית דיגיטל  
חברה פורצת דרך המובילה את תחום ייצור האופנה On-Demand בעולם באמצעות טכנולוגיות הדפסה דיגיטלית בת קיימא המבטיחה תוצאות איכותיות וחדשניות.

סיגל דקל הציגה קולקציית קיץ אקלקטית בהדפסים מגוונים ובשילובי צבעים היוצרים טוטאל לוק אורבני, נשי וחזק שהביאה לידי ביטוי את היכולות הטכנולוגיות של קורנית בעולם האופנה החדש והמתקדם בעידן הקיימות.

kesh limited של המעצבת קשת שפירו שהציגה קולקציה של עולם הפוך, סמי-וירטואלי, אופטימי, אך עדיין שבור. החיבור בין העולם האנושי רגשי לטכנולוגי. ההדפסים בקולקציה נוצרו בשיתוף עם קורנית דיגיטל.

אלון ליבנה הציג את קולקציית קיץ 2022, והציג לראשונה קולקציה ETHER שכולה נעשתה בהדפסה דיגיטלית של קורנית דיגיטל.  

צילום אבי ולדמןצילום אבי ולדמן

ינקי ונטף Yanky & Nataf  תצוגה באווירת מסיבה על המסלול שנעה אחורה וקדימה בציר הזמן ומלווה מהשראות משנות ה-80, שנות ה-90 ועד שנת 2030 והעולם הדיגיטלי.

תצוגת upcoming designers של מעצבים צעירים שנבחרו על ידי מוטי רייפ וקורנית דיגיטל שהעניקו להם את הבמה וההזדמנות לעלות על מסלול התצוגות: אבירם פימה, אהרון גניש, רותם שאול, גולן פרידמן וג'ניפר קים.

צילום אבי ולדמןצילום אבי ולדמן

צילום אבי ולדמןצילום אבי ולדמן

וכמובן תצוגה של המעצבות טובהל'ה ונעמה חסין שהציגו קולקציה אופטימית אביבית מלאת הומור מרגשת במיוחד בסימן פרס מפעל חיים שהוענק לטובהל'ה בת ה -75 על 35 שנות פעילות שבהם היא מככבת בעולם האופנה הישראלי.

כמו כן לקחו חלק בשבוע האופנה קורנית תל אביב 2022 המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר המוערכות בעולם האופנה שבשנת 2021 אף נבחרה לאחת מעשרת המחלקות המובילות בעולם על פי מגזין Forbes

רונית רפאל בקונספט ייחודי ששילב אופנה ופאנל בנושא: "עצמאות כלכלית - היופי החדש" שנכחו בו גלית גוטמן, מוטי רייף ודליה מזור.
ותצוגת האופנה בה הוצגו שמלות ערב וחליפות בסימן Colorblock- "קולור בלוק" בצבעים הכי נכונים לעונה 
בין הדוגמניות שצעדו על המסלול: גלית גוטמן ובנותיה אמה ושירה גוטמן, דליה מזור, לירז אסייג, מירית גרינברג, דנה זרמון, סתיו סטרשקו, טיטי ועוד.
בין מעצבי האופנה שהציגו את עיצובם: שי שלום, אליאן סטולרו, מאיה נגרי, שחר אבנט, דרור קונטנטו, ירון מינקובסקי, נדב רוזנברג, עדן בן עמי, ליאור שוורצמן, עינב נסירי, אלודי אטלן ועוד.

טבע נאות הציגה קולקציית נעלים לעונת אביב קיץ 22 בשיתוף פעולה יצירתי עם 30 מעצבי אופנה ישראלים שקיבלו הזדמנות מיוחדת להציג את יצירותיהם על בימת המסלול.

 עידן לרוס השיק לראשונה לשבוע האופנה את קו ה-  bridal לקיץ 2022

אפרת גליק מעצבת אופנת העילית הציגה את קולקציית הקוטור המייצגת את עולם האופנה הבינלאומי בהשראת מסיבת החיים.  

שי שלום מעצב האופנה העילית הציג קולקציית הוט קוטור בשפה העיצובית הייחודית לו אשר הודפסה כולה על ידי קורנית דיגיטל.

צילום אבי ולדמןצילום אבי ולדמן

חנה מרליוס מעצבת האופנה החרדית הציגה קולקציה בהשראת אלים יווניים ומומיות, מורכבת מחוטי משי שעוטפים את הגוף שלנו בצורה טבעית. 

צילום אבי ולדמןצילום אבי ולדמן

בננהוט של נטע אלחמיסטר ונועה בני הציגו השנה קולקציה בהשראת חופי הים האקזוטיים,לצד קולקציית בגדי הים בצבעים עזים וגזרות חצופות.

NANIG בעיצוב שיר גולדשטיין מותג שנולד מתוך אהבה ותשוקה לאופנה בת קיימא ומחבר בין עולמות ישנים וחדשים, שואב את הרשאותיו מאירופה של שנות ה40 ו ה50, מזיכרונות וסיפורים השזורים בילדותה של המעצבת המוכשרת והמבטיחה.

מאחורי הקלעים, אמן האיפור והשיער מיקי בוגנים טיפל בכישרון רב בהתאמת האיפור והשיער לדוגמניות.

שבוע האופנה קורנית תל אביב 2022 הסתכם כאירוע מרגש שכולו אופנה  

ואת היחסי ציבור לאופרציה הלא פשוטה הזו, ניהל משרד יחסי הציבור של הילה ורני רהב שעבורם זו כבר מסורת.