בואו לתפוס מקום בהצגה הכי טובה בעיר! אחרי ערב של הופעות וצפייה בזיקוקים, אפשר סוף סוף לנוח על חוף הים וליהנות מצפייה במטס החגיגי לכבוד יום העצמאות. הקיץ כבר כאן וזאת עוד סיבה מצוינת ליהנות מהמטס על החוף. המטס יחל ב-10:00 בבוקר ויעבור לאורכה של המדינה.

חוף דור-הבונים

ים כחול, ספינות טרופות ואוצרות טבועים, את כל אלו ועוד תוכלו למצוא בחוף דור. רצועת החוף באורך של 4.5 ק"מ והיא משתרעת ממושב הבונים בצפון ועד לאזור מושב דור.

בחוף תוכלו ליהנות ממסלולים, מטבע וצמחיית ים ואמפיתאטרון עם היסטוריה ארוכת שנים. גם השנה, מטס יום העצמאות יעבור שם בשעה 12:15.

לפרטים נוספים על חוף דור- הבונים» 

חוף דור-הבונים | צילום: עומר זיו

חוף צ’ארס קלור 

חוף גן צ'ארלס קלור הוא אחד החופים המרכזיים והיפים בתל אביב – יפו בזכות המדשאות הרחבות, האווירה הרגועה ונוף הים המרהיב. תוכלו ליהנות מפיקניק רומנטי על המדשאות או מישיבה מול הים עם החברים או המשפחה. גם השנה, מטוסי חיל האוויר יעברו מעל תל אביב ותוכלו לראות את המטס בשעות 10:25 ,11:31 וב12:15.

חוף צ'ארס קלור | צילום: באדיבות אברהם הוסטל

חוף פלמחים 

במרחק נסיעה של חצי שעה מהמרכז נמצא חוף פלמחים שנחשב לאחד החופים היפים בארץ. בגן לאומי חוף פלמחים תוכלו למצוא שלושה אזורים עיקריים: חוף ים , רכס כורכר מערבי, בו תוכלו לראות צמחים ובעלי חיים נדירים ואזור ובו שרידים הארכיאולגיים של עיר הנמל העתיקה יבנה ים.

במקום תוכלו ליהנות ממטס יום העצמאות שיעבור שם בשעה 12:08. 

לפרטים נוספים על חוף פלמחים» 

חוף פלמחים | צילום: איל מיטרני

חוף זיקים

בדרום הארץ, תוכלו למצוא את רצועת החוף זיקים ובה ים כחול, פינות ישיבה נעימות ומסעדות חוף. רצועת חוף באורך של למעלה מ-4 ק"מ והוא ממוקם באזור העיר אשקלון. במקום תוכלו ליהנות מאווירה קסומה וממטס יום העצמאות ובשעות 11:25 ו-14:37.