בואו לתפוס מקום בהצגה הכי טובה בעיר! אחרי ערב של הופעות וצפייה בזיקוקים, אפשר סוף סוף לנוח על חוף הים וליהנות מצפייה במטס החגיגי לכבוד יום העצמאות. הקיץ כבר כאן וזאת עוד סיבה מצוינת ליהנות מהמטס על החוף. המטס יתקיים בין השעות 9:30-14:30 ויעבור לאורכה של המדינה, מדן ועד אילת.

חוף דור-הבונים

ים כחול, ספינות טרופות ואוצרות טבועים, את כל אלו ועוד תוכלו למצוא בחוף דור. רצועת החוף באורך של 4.5 ק"מ והיא משתרעת ממושב הבונים בצפון ועד לאזור מושב דור.

בחוף תוכלו ליהנות ממסלולים, מטבע וצמחיית ים ואמפיתאטרון עם היסטוריה ארוכת שנים. השנה, מטס יום העצמאות יעבור בשעה 12:20 מעל החוף הקסום.

לפרטים נוספים על חוף דור- הבונים» 

חוף דור-הבונים | צילום: עומר זיו

חוף מכמורת

מעט צפונית לבית ינאי, שוכן לו חוף יפהפה עם מים צלולים, חול לבן ובריכות קטנות שאפשר להשתשכך בהן –זהו חוף מכמורת. בחלקה הצפוני של רצועת החוף נמצא חוף בננה ביץ’ המפורסם, בו תמצאו שירותי הצלה, מקלחות, שירותים ובית קפה על שפת החוף. ביום העצמאות תוכלו לצפות במטוסי חיל האוויר עוברים מעל שמי מכמורת בשעות 10:11 ו-12:40.

חוף צ’ארס קלור 

חוף גן צ'ארלס קלור הוא אחד החופים המרכזיים והיפים בתל אביב – יפו בזכות המדשאות הרחבות, האווירה הרגועה ונוף הים המרהיב. תוכלו ליהנות מפיקניק רומנטי על המדשאות או מישיבה מול הים עם החברים או המשפחה. גם השנה, מטוסי חיל האוויר יעברו מעל חופי תל אביב ותוכלו לראות את המטס בשעה 9:34.

חוף צ'ארס קלור | צילום: באדיבות אברהם הוסטל

חוף פלמחים 

במרחק נסיעה של חצי שעה מהמרכז נמצא חוף פלמחים שנחשב לאחד החופים היפים בארץ. בגן לאומי חוף פלמחים תוכלו למצוא שלושה אזורים עיקריים: חוף ים , רכס כורכר מערבי, בו תוכלו לראות צמחים ובעלי חיים נדירים ואזור ובו שרידים הארכיאולגיים של עיר הנמל העתיקה יבנה ים.

במקום תוכלו ליהנות ממטס יום העצמאות שיעבור שם בין השעות 12:22-12:34.

לפרטים נוספים על חוף פלמחים» 

חוף פלמחים | צילום: איל מיטרני