המופע הלילי במצדה

073-782-3762
המופע הלילי במצדה - משקיעה לזריחה מוקרן על הצלע המערבית של הר מצדה. הוא מחזיר את המבקרים לתקופת המצור הרומי על מצדה ומספר על גבורתו של היישוב היהודי באמצעי המחשה חדישים משולבים אפקטים ייחודיים, תאורה, פס קול ושחקנים. מתאים לכל המשפחה ולקבוצות

עדכון 3.6.2020: מרשות הטבע והגנים נמסר כי מבקרים המגיעים למצדה מערב (דרך ערד), יכולים לעלות בימי חמישי דרך שביל הסוללה (עלייה של כ-20 דקות עם מדרגות) לפסגת המצדה ולצפות בשקיעה מרום הפסגה, עד השעה 19:00 (כניסה אחרונה עד 18:00). לאחר מכן תוכלו לרדת חזרה באותה הדרך ולצפות במופע הלילי והחיזיון האור קולי.

המופע הלילי במצדה - משקיעה לזריחה לוקח את המבקרים אל שנת 73 לספירה, אז האימפריה הרומית כבר החריבה את ירושלים וכאלף יהודים נשארו נצורים במצודה שעל הר מצדה. את הימים המלווים את המצור של הלגיון הרומי על מצדה, פריצת החומות, החיים בישוב היהודי במצדה וגורל המנהיגים והיהודים שהתבצרו במבצר מלווה מופע המוקרן על הצלע המערבית של ההר (מאזור הסוללה עד הארמון הצפוני). המופע משלב אפקטים ייחודיים של תאורה, פסקול בביצוע זמרים ומקהלה, שחקנים וניצבים.

בנוסף למופע הנמשך כ-45 דקות, יש במתחם סככת חופרים היסטורית המציגה הצצה אל מאחורי הקלעים של החפירות הארכיאולוגיות שנעשו במקום, מרכז שירות למטייל, שתי עמדות שמע – האחת מספרת על המצור של הצבא הרומי והשניה על המלך הורדוס וחניון לילה מצדה מערב.

הוראות הגעה

כתובת: גן לאומי מצדה מערב

ניווט בוויז: גן לאומי מצדה מערב או המופע הלילי החדש במצדה

ההגעה דרך ערד בכביש 3199 (לא ניתן להגיע למופע דרך כביש 90)

שעות פתיחה

חמישי אחרי השקיעה. מרץ, נובמבר-דצמבר: 19:30, אפריל – יוני, ספטמבר-אוקטובר: 20:30, יולי-אוגוסט: 21:00, ינואר-פברואר: סגור

לקבוצות – בנוסף – ראשון, שני ורביעי בערב – בהזמנה מראש

מחירים

מבוגר: 50 ₪, ילד (5-18): 40 ₪, הנחות למנויי מטמון, ללנים בחניון הלילה ולקבוצות מעל 30 איש

ללנים בחניון הלילה העליה להר כלולה במחיר הלינה

התקשרו עכשיו להמופע הלילי במצדה: 073-782-3762

חוות דעת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...