איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

המופע הלילי במצדה

שתפו
המופע הלילי במצדה - משקיעה לזריחה מוקרן על הצלע המערבית של הר מצדה. הוא מחזיר את המבקרים לתקופת המצור הרומי על מצדה ומספר על גבורתו של היישוב היהודי באמצעי המחשה חדישים משולבים אפקטים ייחודיים, תאורה, פס קול ושחקנים. מתאים לכל המשפחה ולקבוצות

מה עושים בהמופע הלילי במצדה?

עדכון 17.7.2020: מרשות הטבע והגנים נמסר כי הרכבל במצדה יהיה סגור בימי שבת, ביתר השבוע יהיה פתוח. עליה להר ממערב תתאפשר בכל ימות השבוע, ממזרח בהתאם להנחיות המפורטות באתר רשות הטבע והגנים. מוזיאון מצדה יהיה סגור בימי שבת ופתוח ביתר ימות השבוע.

מרשות הטבע והגנים נמסר כי מבקרים המגיעים למצדה מערב (דרך ערד), יכולים לעלות בימי חמישי דרך שביל הסוללה (עלייה של כ-20 דקות עם מדרגות) לפסגת המצדה ולצפות בשקיעה מרום הפסגה, עד השעה 19:00 (כניסה אחרונה עד 18:00). לאחר מכן תוכלו לרדת חזרה באותה הדרך ולצפות במופע הלילי והחיזיון האור קולי.

המופע הלילי במצדה - משקיעה לזריחה לוקח את המבקרים אל שנת 73 לספירה, אז האימפריה הרומית כבר החריבה את ירושלים וכאלף יהודים נשארו נצורים במצודה שעל הר מצדה. את הימים המלווים את המצור של הלגיון הרומי על מצדה, פריצת החומות, החיים בישוב היהודי במצדה וגורל המנהיגים והיהודים שהתבצרו במבצר מלווה מופע המוקרן על הצלע המערבית של ההר (מאזור הסוללה עד הארמון הצפוני). המופע משלב אפקטים ייחודיים של תאורה, פסקול בביצוע זמרים ומקהלה, שחקנים וניצבים.

בנוסף למופע הנמשך כ-45 דקות, יש במתחם סככת חופרים היסטורית המציגה הצצה אל מאחורי הקלעים של החפירות הארכיאולוגיות שנעשו במקום, מרכז שירות למטייל, שתי עמדות שמע – האחת מספרת על המצור של הצבא הרומי והשניה על המלך הורדוס וחניון לילה מצדה מערב.

שעות פתיחה של המופע הלילי במצדה

חמישי אחרי השקיעה. מרץ, נובמבר-דצמבר: 19:30, אפריל – יוני, ספטמבר-אוקטובר: 20:30, יולי-אוגוסט: 21:00, ינואר-פברואר: סגור

לקבוצות – בנוסף – ראשון, שני ורביעי בערב – בהזמנה מראש

המופע הלילי במצדה - מחירים

מבוגר: 50 ₪, ילד (5-18): 40 ₪, הנחות למנויי מטמון, ללנים בחניון הלילה ולקבוצות מעל 30 איש

ללנים בחניון הלילה העליה להר כלולה במחיר הלינה

הוראות הגעה אל המופע הלילי במצדה

כתובת: גן לאומי מצדה מערב

ניווט בוויז: גן לאומי מצדה מערב או המופע הלילי החדש במצדה

ההגעה דרך ערד בכביש 3199 (לא ניתן להגיע למופע דרך כביש 90)

חוות דעת על המופע הלילי במצדה

טוען חוות דעת...

צרו קשר עם המופע הלילי במצדה

073-782-3762

מה עושים באזור המופע הלילי במצדה

טוענים עבורך את המפה

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

טוען מוצרים...

כתבות על אטרקציות

חיפושים פופולרים עבור אטרקציות

שווה קריאה