פארק המעיינות

073-782-3459
בפארק המעיינות שלושה מעיינות יפייפיים הנובעים כל ימות השנה, נחל רחב ידיים -נחל הקיבוצים, ברכות דגים, אתרי מורשת, שטחים חקלאיים, ציפורים נודדות ועוד... על השטח כולו משקיף הר הגלבוע הנותן לפארק את חסותו היפה

יולי-אוגוסט בחוויות ניר דוד:
"חוויות ניר דוד" מזמינה את הציבור לגן גורו ולפארק המעיינות שיפתחו למבקרים בחודשים יולי - אוגוסט  עד הערב: גן גורו עד 20:00 | פארק המעיינות עד 19:30, (בימים א-ה ובשבת). בין השעות 16:00-20:00 יוכלו המבקרים ליהנות ממזג אוויר נעים ואווירה שלווה של בין ערביים בגן גורו. בכל יום בשעה 17:00 -  המבקרים בגן גורו מוזמנים להצטרף לפעילות חוויתית:

 • Keepers Talk: פעילות מודרכת למשפחות המאפשרת הצצה מרתקת לסיפורי המטפלים בגן גורו כולל מפגש מקרוב עם בע"ח האוסטרליים. הפעילות תשתנה לאורך החופש הגדול ותתמקד בנושאים מגוונים סביב בעלי החיים על-פי המתרחש באותה העת בגן. בחודש אוגוסט, בימי שלישי וחמישי לאחר פעילות Keepers Talk, בשעה 18:00 -

 • פעילות אבוריג'ינית על הדשא: שחקן בדמות אבוריג'יני יספר באופן חוויתי סיפורי אגדות עם מרתקות. לאחר מכן יפעיל את הילדים באיפור פנים אבוריג'יני  שהילדים יעשו בעצמם וסדנת אומנות אבוריג'ינית.

 • סיורי לילה (ללא שינה) בגן גורו - בימי חמישי בין השעות 20:00-23:00  ויכללו קומזיץ עם כיבוד קל בשטח הגן במחיר 69₪ לאדם (מגיל 2 ומעלה) . 

 • לינות שטח בגן גורו - בחודש אוגוסט יתקיימו סיור לילי ובו צפייה בפעילות הלילית של בעלי החיים האוסטרלים, קומזיץ עם כיבוד קל, לינה באוהלים, ארוחת בוקר קלה והצטרפות להאכלת הבוקר של התוכים והקנגורו. הסיורים יהיו מועשרים בפעילות אבוריג'ינית  כאשר דמות האבוריג'יני תצטרף לחלק מחוויית הסיור ובקומזיץ תתקיים על ידו  פעילות לילית של יצירת צלליות בעלי חיים אוסטרליים על גבי מסך לבן, ליד המדורה. הפעילות תתקיים בימי ג' ו-ה' ,בחודש אוגוסט בשעה 20:00 במחיר  140 ₪ לאדם (מעל גיל 2 ומעלה). מבקרים הלנים בגן גורו  אשר ירצו להמשיך וליהנות משאר חוויות ניר דוד, יוכלו לטייל ברכבים הירוקים או באופניים ולהשתכשך במעיינות בפארק המעיינות הסמוך לגן גורו ב- 50% הנחה (עד 10:00 בבוקר). סיורי הלילה ולינות השטחבלבד בהרשמה ובתשלום מראש באתר: http://www.nirtours.co.il/ 

 • אסקייפארק - חדר הבריחה הפתוח ורכוב הראשון מסוגו בישראל. במהלך יולי אוגוסט יוכלו המבקרים ליהנות מפעילות ייחודית וחדשה בישראל (בתשלום נוסף) ברחבי פארק המעיינות.

 • רייזר העמק הנעלם מזמין את הציבור לגלות מסלול חדש: מסלול רטוב  ומרענן המתאים במיוחד לימי הקיץ החמים. במסלול זה נעקוב אחרי נחל חרוד כמעט עד למקרותיו, נחצה את העמקים, נתרענן במעיין יפיפה למרגלותיו של הגלבוע ונחרוט בזיכרונו נופים מרהיבים של העמק ממבט על. אורך המסלול כשעתיים וחצי.

 • מבצע משולב לחודש יולי - יום בילוי שלם בחוויות ניר דוד, הכולל את גן גורו ופארק המעיינות בלבד. פארק המעיינות בצהרים + גן גורו אחר הצהרים- 25% הנחה עבור שני האתרים בקניית כרטיס משולב בקופת גן גורו או בקופת פארק המעיינות! המבצע בתוקף ביולי בלבד

הסדרי הביקור בפארק:
בפארק המעיינות ניתן לטייל ברגל, באופנים או ברכבים ירוקים (חשמליים) בלבד. הכניסה לפארק ללא תשלום.

את רכבכם הפרטי תחנו בחניית הפארק הסמוכה למבואה. לנוחיותכם, במבואת הפארק תוכלו לשכור רכבים ירוקים/אופניים.
במקום תמצאו גם חנות נוחות ובה חטיפים, גלידות שתיה, קפה, ציוד לטיולים ועוד.
ניתן לשכור במבואת הפארק רכבים ירוקים (חשמליים) ואופניים לטיול רכוב בין המעיינות.
במקום תמצאו גם חנות נוחות ובה חטיפים, גלידות, קפה טוב לדרך וציוד טיולים מגוון.
כך ניתן ליהנות מיום טיול נפלא, בתוך טבע מתחדש, להשתכשך במעיינות הטבעיים אשר טמפרטורת המים שלהם חמימה וקבועה כל ימות השנה!

 •  השכרת הרכבים הירוקים מותנית בהפקדת רישיון נהיגה בתוקף בלבד.

 •  הנהיגה ברכבים הירוקים מותרת מגיל 21 ומעלה בלבד.

אודות הפארק:
עמק המעיינות שופע מעיינות טבעיים. אחדים מהם, כגון גן השלושה, מעיין חרוד וגני חוגה הפכו לפארקי מים ממוסדים. לעומתם, עין שוקק, עין מודע ונחל קיבוצים, שמשכו אליהם מטיילים רבים, נותרו ללא השגחה. בימי הקיץ החמים הגיעו אל המעיינות אלפי מבקרים מידי יום, חלקם לצערנו פגע בצומח ובסביבה.

יוזמת פארק המעיינות נולדה מתוך רצון לשמר ולחדש את הטבע המיוחד של המקום.  המועצה האזורית "עמק המעיינות", קרן קיימת לישראל, רשות הטבע והגנים ורשות ניקוז ירדן דרומי, בתמיכה ובעזרה של כמה משרדי ממשלה, חברו ליצירת פארק מים ייחודי, שאין דומה לו בישראל.
הפארק כולל מעיינות ופלגים שמימיהם נובעים בלב אזור חקלאי . בפארק נסללו דרכים באורך כולל של כ-15 ק"מ, והם מובילים את המטיילים בבטחה למעיינות. הפיתוח בפארק מזערי ונותן את כל הכבוד לטבע. הסדרת אופן הביקור בפארק מעניקה הזדמנות לשקם את הטבע, ולשחזר את הצמחייה הטבעית. כמו כן בתחומי הפארק עובר שביל עמק המעיינות הייחודי!

חדש בפארק המעיינות!! אסקייפארק המעיינות הינו מוצר תוכן חדש וייחודי, מבית חוויות ניר דוד בפארק המעיינות,המאפשר לשדרג את חווית המבקר ומציע תוכן איכותי, מגבש ומאתגר, בכל עונות השנה! ייחודו הוא בכך שבנוסף לאתגר שבפיצוחו, המשתתפים מטיילים ברכב חשמלי בכל הפארק ונהנים מיופיו וממימיו. 

מה הסיפור?
הכל התחיל לפני עשרות שנים, בתקופת חומה ומגדל. שלמה גור, הוגה רעיון חומה ומגדל, בנה בחשאי סליק להעלמת כלי נשק מהבריטים. שלמה גור הלך לעולמו, אך עוד קודם לכן הטמין ברחבי פארק המעיינות רמזים שיכולים לעזור בפתיחת הסליק, אשר דלתו הנעולה התגלתה רק לאחרונה. המשתתפים מקבלים את התיק של גור, מכשיר קשר ורכב חשמלי עם איתורן ויוצאים למסע בזמן שמטרתו פיצוח הקווסט ע"י איסוף הקודים שיאפשרו את פתיחת דלתו של הסליק האחרון. 

למי מתאימה הפעילות?
למשפחות עם ילדים, למקומות עבודה, לבילוי עם החברים ולכל מי שאוהב חדרי בריחה ומחכה לדבר הבא בתחום.

 • בכל רכב עד 6 מקומות.
 • מינימום למשחק 4 משתתפים
 • משך המשחק - שעתיים עד שעתיים וחצי

לגן גורו >>
לרייזר העמק הנעלם >>

הוראות הגעה

כתובת: חוויות ניר דוד, קיבוץ ניר דוד, ד.נ עמק המעיינות, 10803

waze: פארק המעיינות

שעות פתיחה

בחופש הגדול: ראשון-חמישי ושבת: 9:00-19:30 | שישי: 9:00-16:00

שעון קיץ (פרט לחופש הגדול): ראשון-חמישי ושבת: 9:00-19:30 | שישי: 9:00-15:00

שעון חורף: ראשון-חמישי ושבת: 9:00-16:00 | שישי: 9:00-15:00

ערב יום הזיכרון וערב יום כיפור: 9:00-13:00

 • השכרה אחרונה: שעה לפני שעת הסגירה.

 

מחירים

השכרת רכב לארבעה: 210 ש"ח לשעתיים | תוספת 30 ש"ח לכל רבע שעה נוספת.

השכרת רכב לשישה: 300 ש"ח לשעתיים |  תוספת של 40 ש"ח לכל רבע שעה נוספת.

 •  השכרת הרכבים מותנית בהפקדת רישיון נהיגה בתוקף בלבד.

 • הנהיגה ברכבים הירוקים מותרת מגיל 21 ומעלה בלבד.

השכרת אופניים: 50 ש"ח ל-3 שעות לרוכב | תוספת 10 ש"ח לכיסא לתינוק (עד 15 ק"ג).

 • השכרת אופניים מותנית בהפקדת תעודה מזהה.

 • קבוצות 30 איש ומעלה יש לתאם מראש.
   

התקשרו עכשיו לפארק המעיינות: 073-782-3459

חוות דעת על פארק המעיינות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...