בשביל הכיף!

מול הנופים המרהיבים של הרי התבור, נחל תבור ונחל יבניאל, מחכה לכם חוויה בדופק גבוה! בשבילי התבור תוכלו לצאת לטיול שטח סוחף ברכבי BAD-BOY, הכוללת נהיגה בתנאי שטח משתנים, הסברים מרתקים על הטבע והחי מסביב וגם הפסקת קפה במימיו הצלולים של מי המעיין “שביל החמישה”. הטיולים השונים מותאמים לילדים, זוגות, משפחות, קבוצות וחברות, כך שלכם רק נשאר לבחור את ההרכב שלכם, והצוות של בשבילי התבור כבר ידאג לתפור את המסלול המושלם ביותר עבורכם.

גלו את הטיולים המיוחדים שלנו 

טיול זריחה - סיור חוויתי באווירה אחרת. נצא לדרך בחשכה ונגיע עם אור ראשון לתצפית “החללית” היפהפה ביבניאל, ממנה נוכל לצפות בזריחה וליהנות מכוס קפה או תה מהביל. דרך מושלמת להרים הצעת נישואין חגיגית או לצאת ליום גיבוש בסיור פרטי. הסיור מותנה ב-4 כלים לפחות.  

טיול שקיעה – כשהחום של היום נשבר, הבריזה הקרירה של הערב מתחילה לצאת וחיות הבר נערכות ללילה, נצא לטיול שקיעה סוחף, הכולל עצירה בתצפית ממנה נוכל לחזות בשקיעה הקסומה של התבור – כמובן, עם כוס קפה או תה. הסיור מתבצע בהרכב פרטי או קבוצתי ובתיאום מראש.

טיול שקיעה לזוגות בלבד - סיור פרטי הכולל עצירה בתצפית מרהיבה. קיימת אפשרות לסלסלת פיקניק בתוספת תשלום 

סיור מעיינות – מה יותר מושלם מטבילה במעיין קריר בימי הקיץ החמים? את הרחצה במעיין נשלב עם סיור מרתק בין מטעי זיתים וכרמים, הכולל הסברים על הנוף מסביב והחקלאות המקומית.

סיור פריחה – התבור היפהפה הוא מקור מושבם של מגוון צמחים ופרחים עונתיים, ביניהם חצבים, כליות, תורמוסים, חלמוניות ושקדיות. צאו לסיור בעקבות הצמחייה המרשימה באזור, שמתקיים בהתאם לעונות השנה, בסיור פרטי או קבוצתי.

סיור פיתות- יציאה לשטח תמיד פותחת את התיאבון. אם אתם מחפשים טיול שמערב את כל החושים, זה הסיור בשבילכם. בין נופים ותצפיות, נזכה להכין פיתות על סאג’ עם לבנה ודבש. הסיור מותנה בהרשמה מוקדמת.

סיור חקלאות -בואו להכיר תבור של זבת חלב ודבש, וללמוד על החקלאות המגוונת בגליל התחתון, הכוללת גידול של תוצרת מקומית כמו שקדים, זיתים, ענבים, בצל ודבש.

הצעת נישואין - אם אתם מחפשים את הרקע המושלם להצעת הנישואין הקרובה שלכם, התבור הוא אחת התפאורות המרשימות ביותר שתוכלו לבחור. בתיאום מראש, תוכלו להרים הצעת נישואין חלומית שמתחילה בטיול שטח חוויתי ומסתיימת בדמעות של אושר.

שימו לב:

  • היציאת לטיולי הזריחה מותנת בתיאום מראש והשתתפות של 4 כלים לפחות.

  • הנהיגה ברכבי שטח מחייבת רישיון נהיגה בתוקף.