אמא אדמה: טיולי ג'יפים במטולה

073-782-4271
חברת טיולי ג'יפים אמא אדמה תיקח אתכם להרפתקה בנקודה הצפונית בארץ ממש בגבול עם לבנון, לחברה מגוון מסלולי טיול עוצרי נשימה, ארוחות שטח וספארי לילה, הטיולים מתאימים לקבוצות, ומשפחות לכל הגילאים

הג'יפים של "אמא אדמה" יקחו אתכם לנקודות החן היפות ביותר בארצנו, במסלולים קסומים ואתגריים. את הטיולים מדריך יניב, שנולד וגדל במטולה למשפחת אלחדיף, שלה מגוון מטעי זיתים, תפוחים, הדרים ועוד. כשמטיילים עם יניב מתחברים לאוצר הזה שנקרא אדמה ולכל מה שהיא מביאה עמה. יניב יפנה את תשומת ליבכם למגוון צמחים, פריחות ובעלי חיים שתיפגשו בדרך.

אתם מוזמנים לבנות את המסלול שלכם לפי רצונכם, או לבחור מהמומלצים של אימא אדמה:

מסלול 1: נתחיל בסיור קצר במטולה עם הסברים על המושבה, נעבור מעל מפל הטחנה בנחל עיון ומשם נמשיך לכיוון נחל מסגר הצמוד לגדר הגבול עם לבנון, נטפס על רכס נפתלי בדרך מקסימה עד לתצפית החולשת על כל אצבע הגליל כולל החרמון, רמת הגולן, עמק החולה, רכס נפתלי ודרום לבנון. בתצפית נשתה תה צמחים ועוגיות בחורף או פירות העונה בקיץ. מהתצפית נמשיך למצודת הונין ומשם נרד חזרה במורדות רכס נפתלי ביערות קק"ל, חלק מהדרך ניסע בשביל ישראל, נעבור ליד מחצבות כפר גלעדי ונחזור חזרה. המסלול אורך כשעתיים וחצי.

אם תרצו להמשיך את ההרפתקה תוכלו לצאת לטיול ארוך יותר העובר בעמק החולה במורדות הצפוניים של רמת הגולן ועצירה במעיין עין פית משם נמשיך לכפר הדרוזי עין קיניה עד לתצפית הצמודה לנמרוד על ברכת רם, רמת הגולן, חרמון ומזרח סוריה. נקיף את ברכת רם ונגיע ליער אודם שם נבקר בג'ובה הגדולה וחזרה לעמק החולה בשקיעה, צפייה במגוון בעלי חיים כמו צבאים, שועלים, תנים, חזירי בר, עופות ועוד. המסלול הארוך הינו כ-6 שעות.

מסלול 2: גם המסלול הזה מתחיל במושבה במטולה, עוברים ליד נחל עיון והמפל ויוצאים ממטולה לכיוון דרום, מקיפים את תל אבל בית מעכה, עוברים במטעי מטולה לאורך הגבול עם לבנון לכיוון החצבאני ומשם נמשיך לב=סוע במטעים לכיוון כפר יובל שם ניכנס לדרך  מיוחדת שתזכיר לכם ג'ונגל, עד שנגיע לתצפית מדהימה לכיוון צפון שם תבחינו במטולה כעיר המובלעת בתוך לבנון. משם נרד חזרה למטולה. המסלול הינו כשעתיים וחצי. 

ישנם כמובן שלל מסלולים נוספים באזור עמק החולה, רמת הגולן, והכל לפי העדפתכם. ניפגש בג'יפ!

הוראות הגעה

נקודת המפגש תיקבע ביחד איתכם.

שעות פתיחה

כל ימות השבוע בתיאום מראש.

מחירים

אנא צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

התקשרו עכשיו לאמא אדמה: טיולי ג'יפים במטולה: 073-782-4271

חוות דעת על אמא אדמה: טיולי ג'יפים במטולה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...