אירוח בדואי כיד המלך 

אתם מוזמנים למפגש בלתי נשכח עם נדאל, תושבת רהט, שתפתח עבורכם את ביתה וליבה לחוויית אירוח בדואית במלוא מובן המילה. בין אם תשבו אצלה לארוחת בוקר מפנקת, הכוללת מאכלים בדואים מסורתיים כמו עפיג (גבינה מלוחה מסורתית) ולאבנה, ובין אם תשבו לארוחת צהריים חגיגית, בה תזכו לטעום מקלובה או מסנף, נדאל תדאג לתבל לכם את המפגש עם סיפורים מרתקים, הכוללים גם את מסע הגילוי שלה של עולם הקולינריה והעסקים מחדש בגיל 48. חוץ מארוחות מפנקות, נדאל מעבירה גם סדנאות קבוצתיות בתיאום מראש, שמזמינות את המשתתפים לקחת חלק בסדנת בישול מסורתי, בת 3 שעות.

אוכלים במרפסת של נדאל

מה מתחשק לכם יותר – ארוחת בוקר כפרית או ארוחת צהריים בשרית או צמחונית? אצל נדאל תוכלו ליהנות ממגוון תבשילים וארוחות לבחירתכם:

ארוחת בוקר

כוללת פיתות "סאג" הנאפות במקום, סלטים מקומיים: חצילים ,ירקות, גבינות מקומיות לבאנה ועפיג’ (גבינה מלוחה מסורתית), פול, חומוס וביצים מבושלות או מטוגנות. הארוחה כוללת שתייה קלה וחמה. 

מחיר למבוגר: 50 ₪, מחיר לילד (גילאי 3-10): 35 ₪.

ארוחת צהרים בשרית

כוללת מנה ראשונה – חומוס, מגוון סלטים וחמוצים ביתיים. מנה עיקרית (לבחירה אחד משלוש האפשרויות, יש לבחור את העיקרית בהזמנת הכרטיס) – מקלובה (מגש ירקות ועוף המוגש על גביי אורז ותפוחי אדמה) או עוף מדפונה (עוף ממולא אורז וירקות הנעשה בתוך האדמה ומעליו אש) או מנסף בדואי אותנטי (עוף עם אורז ובשר וצנוברים). מנה אחרונה – קינוח פירות ובקלואה.

מחיר למבוגר: 90 ₪, מחיר לילד (גילאי 3-10): 60 ₪.

ארוחת צהריים צמחונית

כוללת מנה ראשונה – חומוס, מגוון סלטים וחמוצים ביתיים. מנה עיקרית (לבחירה אחד משלושת האפשרויות, יש לבחור את העיקרית בהזמנת הכרטיס) – מקלובה עם אורז בתוספת ירקות ובוטנים, מנסף (ללא בשר) בדואי אותנטי עם לחם סאג’ עם עדשים ושמן זית או פאטה (פיתות שעליהם מניחים מג'דרה עם בצל ועדשים יחד עם חתיכות של בצק שעשויה מקמח עם ירקות ברוטב עגבניות). מנה אחרונה – קינוח פירות ובקלואה.

מחיר למבוגר: 75 ₪, מחיר לילד (גילאי 3-10): 45 ₪.

סדנת בישול מסורתי

סדנת בישול מסורתי, הכוללת התנסות בבישול מבחר מנות מגוונות, שיוגשו לארוחה משותפת על המרפסת של נדאל. אורך הסדנה כשלוש שעות.

עלות הסדנה: 120 ₪ למשתתף (מתאים לקבוצות בתיאום מראש) 

מידע נוסף

  • ניתן להזמין ארוחות כשרות בתאום מראש.
  • באחריות המזמין לעדכן מראש באשר לאלרגיות/רגישויות מסוימות לאוכל.
  • ניתן להזמין סדנאות, ארוחות ופעילויות נוספות במהלך כל ימות השבוע בתיאום מראש ישירות מול המארח/ת.