נתיבל'ה אירוח ונופש - נתיב הל"ה

073-782-4698

חופשה משפחתית בצימר או מלון זה נחמד. נחים, ממלאים מצברים, אוספים חוויות ומעבירים זמן איכות עם הילדים. אבל חופשה בהרכב של כמה משפחות יחד, זו כבר חוויה למתקדמים וזה בדיוק מה שמציעה נתיבל'ה - מתחם אירוח ונופש לכל המשפחה על אם הדרך בין ירושלים ומישור החוף.

סידור קבוצות ומשפחות כמו שהכינו בנתיבל'ה קשה למצוא. אולם אירוח מרווח וממוזג הניתן לחלוקה פנימית גמישה ומארח קבוצות, משפחות, בתי ספר וחברות. ובנוסף 12 חדרי אירוח פרטיים וממוזגים. מתחם קמפינג ללינת שטח, מאהל בדואי ואמפיתאטרון טבעי המשקיף לנוף הפתוח.

אם אתם כמה משפחות עם ילדים זהו מקום מושלם לחופשה משותפת. כאן תוכלו להתרווח במתחם, ליהנות מהטבע, מהטיולים באיזור, ציוץ הציפורים והאוויר הנקי. הילדים משתובבים על  הדשא  ומעסיקים את עצמם בזמן שהמבוגרים יושבים בחברותא או מכינים ארוחה משותפת במטבח המשותף. האורחים נהנים משירותים ומקלחות חדשים, שולחנות פיקניק מוצלים, שטח התכנסות ומגוון פעילויות ואטרקציות באיזור.

עמק האלה, הנקרא גם עמק דוד המלך, הוא צומת היסטורית וגיאוגרפית המשקפת את היפה בתולדות ארצנו. כאן הכה דוד את גוליית, כאן קמה העיר העתיקה "שעריים", כאן לחמו לוחמי תש"ח והגנו על גוש עציון הנצור וכאן הוקם קיבוץ נתיב הל"ה המנציח את הגיבורים בבנינו.

לינת קבוצות    

באולם רחב ידיים הקמנו מרחב לינת שטח מקורה למשפחות וקבוצות הצופה אל נוף העמק הירוק. במתחם זה ניתן להתארח על מחצלות ומזרונים באולם ממוזג ומרווח.

לינת שטח        

באוהל בדואי אותנטי תוכלו להתארח לקפה, ארוחה או לינה חווייתית עד 40 איש.

אתם מוזמנים לפרוס אוהלי קמפינג פרטיים ולהנות ממקלחות מים חמים, שירותים מצוחצחים, מטבח לבישול עצמי ושולחנות פיקניק.

אמפיתיאטרון טבעי

על כר דשא טבעי ומטופח במתחם נתיבל'ה, עומד לרשותכם אמפיתיאטרון טבעי הצופה אל הנוף המרהיב של עמק האלה. האמפי יכול להוות חלק מאירוע מגוון הכולל הופעה באוויר הפתוח בשילוב ארוחה ואירוע באולם החדיש שבמתחם. באמפי במה קבועה הכוללת תשתית להגברה, לחשמל ולתקשורת לכל הופעה והתכנסות.

טיולים

במרחק נסיעה קצר מירושלים, מת"א וממודיעין תוכלו ליהנות מנוף העמק הפורח בכל עונות השנה ומהווה אזור טיולים מגוון מהיפים בנופי ארצנו. נתיבלה היא בסיס לסיורים בעקבות דרך היין והיקבים המובחרים הפזורים סביב עמק דוד המלך, טיול אל הערים העתיקות מתקופת המקרא אשר נחפרו באיזור, טיולים אל שמורות הטבע, המערות ואל שמורת התורמוסים היחידה במינה בארץ.

התקשרו עכשיו לנתיבל'ה אירוח ונופש - נתיב הל"ה: 073-782-4698

חוות דעת על נתיבל'ה אירוח ונופש - נתיב הל"ה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...