סיורי חינם במפעלי ים המלח בסוכות

רוצים לדעת איך ישראל תורמת לצמצום הרעב בעולם? בואו לסיורים בחינם במפעלי ים המלח בחול המועד סוכות. הציבור הרחב מוזמן להכיר את פעילות ייצור האשלג, שמספק אוכל לעולם.
| 12/09/2013

אורחי בתי המלון והמטיילים בים המלח מוזמנים להשתתף גם השנה בחול המועד סוכות, בסיורים מאורגנים במפעלי ים המלח. חברת מפעלי ים המלח מעמידה לרשות הציבור אוטובוסים עם מדריכים מקצועיים שיובילו סיור חוויתי בין עין בוקק למפעלי ים המלח שבסדום.

בסיור נכיר את האזור הייחודי של ים המלח ואת פעילותה של מפעלי ים המלח להפקת מינרלים שמשמשים בכל העולם לחקלאות, מזון וחומרים מיוחדים בשימוש יומיומי של כולנו. נספר את הסיפר ההיסטורי של המפעלים שהחל בחזונו של הרצל עוד לפני קום המדינה, נראה את תהליך הייצור הטבעי היחידי בעולם של אשלג שמשמש חקלאים במאות מדינות ונראה תעשייה שהיא גאווה ישראלית.

הסיורים יצאו ממתחם בתי המלון במתחם עין בוקק ליד מתקן הסולריום, בכל שעה עגולה, מהשעה 10:00 ועד שעה 16:00. משך הסיור כשעתיים.

בנוסף, במהלך היום שני סיורים של השעה 13:00 ו-16:00 יכנסו לאזור לכיכר סדום ויעסקו בנושא חקלאות וההתיישבות במקום, כולל הסבר על דגש על שיתופי הפעולה עם מפעלי ים המלח, שימוש בדשנים כמנוף להצלחה חקלאית, פורום תושבים ועוד.
 

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על סיורי חינם במפעלי ים המלח בסוכות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...