כל המידע על סיור אומנות - גלריות בתל אביב

סיור גלריות בתל-אביב בהדרכת נעה רז מלמד
יום חמישי - 17.10.2013


בסיורנו הפעם נטייל בגלריות שונות בתל אביב.
נתמקד בשני אזורים בהם נעבור בגלריות הקרובות זו לזו וביניהם נהנה מפניה של תל אביב המשתפצת
.


נתחיל את הסיור בגלריה זומר שבשדרות רוטשילד בתערוכה של האמן השוויצרי עטור המוניטין הוגו רונדינונה. רונדינונה יוצר מיצבים הנראים כמצויים בזמן חלום ומסתורין.
משם נמשיך לתערוכה קבוצתית המוצגת ממש בסמוך בגלריה אלון שגב הנמצאת אף היא בשדרות רוטשילד. בתערוכה- אמני הגלריה ביניהם טל מצליח, גידי רובין ועוד.
התחנה הבאה בדרכנו – גלריה נגא ברחוב אחד העם. שם מוצגת תערוכת צילום של אורי גרשט.
אורי גרשט חי ועובד בלונדון. עבודותיו הוצגו ונכללות באוספים של חשובי המוזיאונים בעולם ביניהם: מוזיאון גוגנהיים, ניו יורק, טייט מודרן וטייט בריטן, לונדון, הנשיונל גלרי לונדון, מוזיאון גטי, לוס אנג'לס, מוזיאון ויקטוריה ואלברט, לונדון, מוזיאון הירשהורן, וושינגטון, המוזיאון לאמנויות יפות, בוסטון, אוניברסיטת ייל ניו הייבן, מוזיאון לאומנות עכשווית, קליבלנד, המוזיאון היהודי בברלין וניו יורק, מוזיאון ישראל, ירושלים, מוזיאון מחוז לוס אנג'לס לאמנות, מוזיאון סן פרנסיסקו לאמנות מודרנית, מוזיאון סנטה ברברה לאמנות, מוזיאון לאמנויות יפות בבוסטון.


נסיים פרק זה של היום בגלריה ג'ולי מ. בתערוכה- חשיפה ראשונה, עבודות חדשות של ארבע מאמניות הגלריה (דגנית ברסט, ענת בצר, טלי בן בסט והדס חסיד)
לאחר הפסקת צהרים נעבור לאזור קרית המלאכה לפגישה ושיחה עם מריק לכנר בתערוכת הציור שלו בגלריה רוזנפלד.
ציוריו של מריק מאופיינים בייצריות וחומריות רבה. הוא "לש" את הצבע ובונה עולם הנע בין אגדה, סיוט או פנטזיה. את יצירתו מאכלסים יערות, חיות, מלצרים וציפרים וסגנונו נע בין פיגורטיבי למופשט. התהליך הציורי על כל שלביו חוגג בציוריו- גישוש , חיפוש, בנייה,מחיקה וחשיפה .


מדריכה: נועה רז-מלמד
מחיר: 190 ₪ למשתתף (כולל הדרכה, הסעה, כניסות, כיבוד קל ושתיה חמה, ארגון וליווי)
למצטרפים בתל-אביב: 130 ₪
****ייתכנו שינויים בהתאם ללוח הזמנים ומזג האויר