טיול מזמר בעקבות אריק איינשטיין בתל אביב

טיולי Free Tour: טיול קסום ומזמר בעקבות חיי ושירי אריק איינשטיין וההרכבים בהם לקח חלק: שלישיית גשר הירקון, החלונות הגבוהים ועוד. נתחיל מנמל תל אביב ונעבור על גדות הירקון עם מבט לגשר הירקון וסיפורה של שלישיית גשר הירקון, נעצור באולם אוסישקין ונספר על הקשר של אריק לספורט, רחוב דיזנגוף וסיפורי אריק איינשטיין וכסית, רחוב בן יהודה והחלונות הגבוהים, חוף מציצים וחבורת לול ונחזור לסיום בנמל

רשימת הטיולים

  • 24/08/2019 (יום שבת) בשעה 18:00

מחירים

טיולי FREE TOUR

איפה נפגשים

במתחם נמל תל אביב, סמוך לגשר התערוכה – גשר העץ הקשתי להולכי רגל שמעל הירקון בין חניוני רידינג למתחם הבילויים בנמל, יש שם פסל עם שתי כנפיים (יש חנייה חינם בחניון רידינג), ליד אולם "טוקהאוס". טיול מעגלי של כשעתיים וחצי עד שלוש. הטיול מתחיל בזמן ולכן כדאי להגיע 10 דקות לפני הזמן. לאחר תחילת ההדרכה המדריך לא יוכל לענות לטלפונים ולבקשות הכוונה.

על הטיול

משך הסיור: כשעתיים וחצי (כ-3 ק"מ) | מתאים לילדים: נוער ומעלהטיול   free tour  :     טיול מזמר בעקבות שירי אריק איינשטיין, לפינות היפות של צפון תל-אביב, נמל ת"א וגדות הירקון. כל כמה מאות מטרים נשמע סיפור ונשיר את השירים המרגשים שאנו כה אוהבים, של אריק איינשטיין ושל הרכבים בהם השתתף כולל שלישיית גשר הירקון, החלונות הגבוהים, בצל ירוק, חבורת לול ועוד. סיור היסטורי על תל אביב של פעם ושל היום ותוך כדי - נספר את סיפורי הבוהמה התל-אביבית הצברית של אותם הימים, נטייל באתרים בהם פעלו ועליהם שרו, ונשיר איתם את השירים. התחנות שנעבור בהן כוללות התחלה בנמל תל אביב, גדות הירקון, מבט לגשר הירקון וסיפורם של שלישיית גשר הירקון, אולם אוסישקין והקשר של אריק לספורט, רחוב דיזינגוף וסיפורי אריק איינשטיין וכסית, רחוב בן יהודה והחלונות הגבוהים, חוף מציצים וחבורת לול וחזרה לסיום בנמל, סה"כ כשעתיים וחצי במסלול קליל, מישורי ומעגלי.

נקבל שירונים ונשיר את "עטור מצחך זהב שחור", "איילת אהבים", "עיר לבנה" ועוד ועוד.

ציוד נדרש: נעלי הליכה נוחות, מים, נשנושים, כובע וביגוד מתאים למזג האוויר, משקפי קריאה לטובת השירון למי שזקוק/ה וכו'.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על טיול מזמר בעקבות אריק איינשטיין בתל אביב

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...