טיול מזמר בחוף השרון עם שירי רחל שפירא לקראת שקיעה

טיולי FREE TOUR : רחל שפירא כתבה שירים כמו "צמח בר", "אנשי הגשם", "חומות חימר". נצא לטיול טבע בגן לאומי חוף השרון שמאחורי שפיים אל נופי ילדותה לקראת שקיעה

רשימת הטיולים

  • 01/06/2018 (יום שישי) בשעה 16:00

מחירים

טיולי Free Tour

איפה נפגשים

16:00 בחניה של "הגן בשפיים" - רושמים ב WAZE ומגיעים למגרש חניה מאחורי מרכז הכנסים בשפיים

על הטיול

משך הסיור: כשעתיים  


טיול free tour :    המשוררת רחל שפירא נולדה ומתגוררת בקיבוץ שפיים. נצא לטיול טבע בנופי ילדותה עם השירים האהובים  והסיפורים שמאחוריהם בגן לאומי חוף השרון, שנחבא מאחורי המרכז המסחרי געש-שפיים.

טיול טבע רגלי על רכס הכורכר בין צמחי בר ועצי נוי חלק מהמסלול מוצל וחלקו חשוף. נגיע אל המצוק מעל הים  ונשיר מגוון שירי ים ישראלים על טיילת המצוק המרשימה. נשזור את נוף החול והים עם שיריה של רחל שפירא: "נמל הבית", "מה אברך", "אנשי הגשם", "כמו צמח בר", "נחמה", "שיר יום חולין" ונוספים.

נהנה משקיעה יפה על רקע הים

  • בסיור יחולקו שירונים והמטיילים יהפכו למקהלה בליווי הקלטות ומגבר.

 

בהדרכת

מיכל קנדל

מדריכת טיולים מאז 1992.משלבת את לימודי תואר I בביולוגיה ותואר II בציויליזציות ימיות בטיולים שלי: טיולי טבע ואתרים.שילוב דמות תיאטרלית (בשיתוף שחקנית),טיולים מזמרים עם שירון והסיפורים מאחורי השירים(אהוד מנור זל בבנימינה,רחל שפירא בחוף השרון,רכבת העמק ועוד). אוהבת לעבוד עם מבוגרים בני 40+,צוותים מטיילים(מוכרת לגמול השתלמות מקצועות ההוראה). קבוצות גימלאים וטיולי נשים.משלבת מפגשים עם (א)נשים מעניינים:יזמים/ות,יוצרים/ות,בעלי/ות סיפור חיים מעצים והעיקר- שנחזור מיום הטיול בהתרוממות רוח וערך מוסף.

חוות דעת על טיול מזמר בחוף השרון עם שירי רחל שפירא לקראת שקיעה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...
;