גאון הירדן - סיור רכוב בירדן שלא הכרתם

טיולי FREE TOUR : אל חבל ארץ מיוחד בקצה "עמק המעיינות". עמק המעיינות שופע מים ונתחם בצדו המזרחי על ידי נהר הירדן. הגבול הבינלאומי בין ממלכת ירדן ומדינת ישראל עובר באמצעיתו. כאשר נהר הירדן שופע מים הוא עולה על גדותיו ומציף את שטחי האדמה הקרובים אליו. בזכות הצפות אלו זכה השטח בשמו "גאון הירדן".

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

free tour   :  טיולנו, על בסיס רכביכם הפרטי, יעבור בקו הגבעות מעל לגאון הירדן,  יתצפת על מעבר הגבול "שיח' חוסיין", מעבר הגבול מהווה היום נקודת מעבר פעילה והומיה  בין שתי המדינות. ייסע לאורך הגבעות שהיו פעם-פעם מוצבים של צה"ל ונראה מה נותר.

הכספים הרבים שהושקעו על מנת למגן את חיילי צה"ל טמונים היום במבנים חרבים בין גדרות תייל ותעלות מגן.

נפגוש בדרך "אורח" מצרי הגדל רק במצרים, נפגוש מטעי תמרים ונשמע כיצד שבו לארץ ישראל ומי "הורג" אותם כעת.

נסיים בגשר יוצא דופן..... כמעט רק לאמיצים (כולם עוברים אותו בסוף) מעל לנחל חרוד  העושה את דרכו לאורך למעלה מ - 30 ק"מ אל נהר הירדן ומשתלב בזרימה אל ים המלח  ואם... יהיו מים נראה 3 מפלים יפים. הנופים יוצאי דופן ואינם מוכרים למטייל הסטנדרטי ונחשפים במסגרת שביל עמק המעיינות.

הטיול הינו ברכבי המטיילים.  הדרך: אספלט משובש (עביר לגמרי), כ- 30 ק"מ אורכו.   הסברים, סיפורים בשפע .

מתאים לכל הגילאים מגיל 10 ועד 120.

 

 

 

בהדרכת

מוטי שחר

"מחייכים לאורך כל הדרך " תשומת לב לפרטי הקבוצה / משפחה /מזמין. בניית מסלול מותאם לדרישות. סבלנות, אורך רוח,תכנון וביצוע קפדניים. הכרות טובה עם אתרים רבים ומקומות בארץ. התמחות בירושלים על דורותיה ואתריה. עמק המעיינות, גלבוע,יזרעאל,כרמל הסביבה הקרובה. מורה דרך מוסמך ומנוסה - לא תדע אם לא תנסה.

חוות דעת על גאון הירדן - סיור רכוב בירדן שלא הכרתם

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...