נשים עלייך יפו

טיול free tour : ההיסטוריה של יפו זרועה בסיפורים על נשים מיוחדות שרובן נעלמו מספרי ההיסטוריה. נצא לסיור ביפו בעקבות סיפורי הנשים ונשיב להן את קולן - כולל של אחת שנכנסה למיתולוגיה היוונית.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול free tour :    הצטרפו אלי לגלות את הזווית הנשית של יפו העתיקה וסביבתה. נספר על אנדרומדה היפה ועלילות אמו של מצילה פרסאוס; צביה והנס שקרה לה; 'מלכת המדבר' הראשונה או ‘מלכת המזרח’ והארכאולוגית הראשונה בארץ-ישראל והאוצר שניסתה לגלות; מנהיגה מהפכנית ברוסיה שמובאת בתחבולה לארץ כדי להפסיק את פעילותה; הנשים הרעולות ביפו מול הנשים החשופות; בעלת הפונדק בעלת השם המשונה ‘סרוריכה’; לוחמות לשוויון זכויות לנשים, לחינוך של בנות וגם בנים, ונגד הטרדה מינית…ועוד.

 לאחר הסיור תוכלו לצאת ולבלות במקומות הרבים סביב לעיר העתיקה.

בהדרכת

יוסי גולדברג

מורה דרך מוסמך אוהב את תל-אביב וחוקר את תולדותיה יותר מ-20 שנה, ומתמחה בסיורים בעקבות הסיפורים הנעלמים וגם הידועים בתל-אביב יפו. אני מדריך גם בעקבות סיפורי ההתיישבות הציונית, וכן באתרים ארכיאולוגיים, ובערים מזרחיות כגון עכו ונצרת. הסיורים נערכים בכל ימות השבוע והם בכל אורך ולכל מטרה: קבוצות חברים, טיולים התפורים במיוחד לימי הולדת בעקבות סיפור החיים של החוגג/ת, טיולי עובדים וימי כיף, טיולי משפחות, טיולי בתי ספר ועוד. אני מקיים גם הרצאות בנושאים שונים.

חוות דעת על נשים עלייך יפו

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...
;