כל המידע על אל ממלכת ירדן

יום 1: וואדי רם ים החולות

לאחר מעבר הגבול (10:00) וארוחת בוקר ירדנית בעקבה, נסיעה קצרה תביא אותנו לאחד המקומות היפים והמרשימים בתבל. וואדי רם הוכרז ב 2011 כאתר מורשת עולמית, הטופוגרפיה מאופיינת בקשתות אבן חול וגרניט, ופרוזדורים עמוקים של חול, המזכירים את נוף הירח. ואדי רם משתרע על שטח גדול וממשיך אל תוך המדבר הסעודי. עם ההגעה נתארגן למסלול רגלי מיוחד ומאתגר שעולה דרך נקב אום עשרין לתצפית מרהיבה ויורד הישר לאחת הדיונות היפות בעולם. בסיום המסלול נמשיך ברכבי שטח לקשת המפורסמת של ל"חאז עלי" לפנות ערב נגיע למאהל קסום בלב ים החולות, ונתכבד בארוחה בדואית מפנקת. במאהל יש חדרים מסודרים עם מיטות שירותים ומקלחות (משותפות). סה"כ נסיעה ליום זה כשעה ושלוש שעות הליכה, למי שמתקשה בהליכה אפשר לעשות את המסלול עם ג'יפים.

יום 2: ג'בל אום אדמי ונסיעה לפטרה

להתעורר אל ים החולות של ואדי רם, זו חוויה ומראה שוודאי לא ישכח במהרה. לאחר ארוחת הבוקר ניסע להר הגבוה בירדן, ג'יבל אום אדמי, 1800 מ'. נעפיל לראש ההר. מכאן נפרש נוף פנורמי של וואדי רם והמדבר הסעודי. לאחר הירידה מההר ניסע לפטרה ונתמקם במלון. את היום נסיים בארוחת ערב מסורתית. לינה במלון 3 כוכבים בפטרה, נסיעה של כשעה וחצי וכשלוש שעות הליכה ברמת קושי בינונית. (אפשרות לטיול ג'יפים במקום)

יום 3 פטרה העיר האדומה או ג'בל הרון (למי שהיה)

למי שעדיין לא ביקר בפטרה, תהיה זו ודאי חוויה מרגשת ביותר, הכניסה בשערי העיר האדומה שהייתה חבויה מאות שנים עד גילויה מחדש ב-1812, היא חוויה יוצאת דופן של אחד הפרקים המסתוריים והמרשימים בהיסטוריה של המזרח; מי שכבר היה בפטרה, יעלה לג'בל הרון, כאן לפי אחת הסברות נקבר אהרון הכהן. הנוף הפנורמי הנשקף מג'בל הרון על העיר האדומה ועל ארץ ישראל והערבה מזכיר את התיאור המקראי על ארץ ישראל. בסוף היום ניסע לשמורת דנא שמהווה אי ירוק בלב המדבר, נעשה תצפית על הכפר העתיק דנא, ונמשיך למאהל הנטוע על צלע ההר ומשקיף על הערבה ועל שמורת דנא. במאהל יש ביקתות מיטות שירותים ומקלחות  (כ 2 שעות נסיעה).

יום 4-ואדי חסה וחזרה הביתה

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את השמורה הירוקה, וניסע אל אחד הוואדיות היפים והמרהיבים במואב (כשעה וחצי נסיעה), וואדי חסה מתחתר באבן החול האדומה אל נקיק צר בין קירות הנישאים לגובה של יותר ממאה מטר. זהו מראה ייחודי שלא קיים בשום מקום אחר בעולם. אנחנו נצעד בתוך המים בינות למפלים ולבולדרים ענקיים. בסוף היום נשוב אל מוצא הנחל ואל מישורי הע'ור, וניסע חזרה אל מעבר הגבול  (2.5 שעות נסיעה).