איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

סיור סליחות בנחלאות בירושלים

"בן אדם מה לך נרדם קום קרא לאלוהיך" – התחלה מפיוט בסידור הסליחות. ב א' באלול, באויר בקריר של הסתיו, מתחילים סיורי הסליחות. הצטרפו אלי לסיור חוויתי יחודי, בשכונות נחלאות בירושלים. סיור המשלב חושים ורגשות,נופים ואוירת קדושה, זוהי עוצמת אלול בירושלים.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

בסיור זה, עובר המשתתף חוויה אישית, היכולה לעזור לפתוח דרך של חשבון נפש, גם אם אתה לא דתי/מסורתי, עוצמת העליה לרגל לירושלים, במועד זה, האויר והאוירה, הנופים, הריחות והצלילים, יצרבו בכם חוויה בלתי נשכחת.

נצעד בסמטאות השכונות הציוריות של הנחלאות, נראה בתים וחצרות של פעם, נשמע על מנהגי הסליחות ומשמעותם, נשיר מפיוטי הסליחות, בלווי מוסיקלי מקלטת. נחווה ונטעם מאמירת הסליחות באוירה המיוחדת, בבית כנסת "עדס" או אחר ולמי שירצה, ימשיך לכותל בירושלים.

אתרים ומקומות שנעבור בהם: "שכונת הפחים" – מקום ילדותם של משפחת בנאי, שכונת "אוהל משה", גן  "בוסתן ספרדי", בית נבון, בית פרנס, "בתי ברוידא" של החרדים ועוד

נסיים במקום לקניית לחמניות ומאפה, בשוק מחנה יהודה, או אחר , (לא מבטיח תלוי אם יהיה פתוח בימים אלו של קורונה)

הדרכה:  ארנון נחמיאס מורה דרך מוסמך – מומחה לירושלים ומנוסה בסיורי סליחות.

משך הסיור: עד שלוש שעות.

תאריכים:      יום חמישי 27.8 .

                       יום שלישי 01.9 .

                       יום שלישי 08.9 .

                       יום חמישי 24.9 .    

הסיור בהתאם לכללי התו הסגול- לא יותר מ 20 איש, חבישת מסכות, כללי שמירת מרחק וחתימה על כך שאין חום, ולא הייתם לאחרונה, בחברת חולה מאומת.

בהדרכת

ארנון נחמיאס

מדריך ברמה גבוהה, בעל השכלה ידע וניסיון רב. מדריך העובד עם מגוון אוכלוסיות, אוהב לעבוד עם מבוגרים וילדים כאחד. מומחה בהיסטוריה, תנך ויהדות, טבע ונוף. עובד כפרילנס עם חברות ציבוריות ופרטיות. יש לי חברה בשם: נופים טיולים בכיף- בה אני מארגן טיולים פרטיים מא' ועד ת' כולל תכני הטיול , תחבורה, מזון, ארגון והדרכה. הכול בהתאם לדרישות הלקוח

חוות דעת על סיור סליחות בנחלאות בירושלים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג