כיף לכל המשפחה במרכבות הירדן!

מרכבות הירדן קיימים כמעט 20 שנה, ועד לפני מספר שנים, הפעלנו טיולים במרכבות סוסים. עברו השנים והסוסים הזדקנו והתעייפו, ואנו ממשיכים את דרכם עם רכבים ירוקים המותאמים לשטח ומקדשים את מורשת המרכבות. אנו מאתגרים את המטיילים לשיאים חדשים בנסיעה רגועה משפחתית שמתאימה לכולם, עם יכולות להגיע למקומות נסתרים בנוחות רבה, עם שירונים ומפות ניווט. את הרכבים עיצבנו עם גגות מעוגלים, בסגנון מרכבות של פעם, הרכבים זזים עם "דיו דיו "ועוצרים ב"הויסה" מתמשך.

צילום: באדיבות מרכבות הירדןצילום: באדיבות מרכבות הירדן

מטעי הזיתים והתמרים של קבוצת כנרת מובילה אותנו לעבר חוות ביתני, אחת הפינות הבודדות שנשארו בטעם של פעם. החווה יושבת בין שטחי החיטה של קיבוץ אלומות, מתחת סוכת תמרים מדהימה ומציעה פעילות ייחודית שבה נהנה מתה צמחים, תמרים, וקפה מהביל.

טיולי קלאב קאר – בכל רכב ירוק ניתן לעלות 6 מבוגרים (אין הגבלת גיל), על כל רכב יש מכשיר בלוטות’ לשמיעת שירי ארץ ישראל הישנה והטובה.
המסלול עובר לאורך הירדן הדרומי, נעבור בין מטעי תמרים ובננות ונמשיך לעבר גשר בית זרע, מלווה בהסברים של אורי שרת, עם תצפיות נוף מרהיבות. 
נשלב פעילות יצירה לילדים של בניית סירות מקני סוף, האכלת חמורים או פרות ברפת, קטיף בננות ונינג'ה דגניה.

  • משך החוויה כשעתיים
  • הרכב מתאים לעד 6 משתתפים
  • מגיל 3 ומעלה

צילום: באדיבות מרכבות הירדןטיול רכבים מזמר. צילום: באדיבות מרכבות הירדן

ליד חורשת האיקליפטוס, נצא על גבי רכבים חשמליים אקולוגיים לאורך אפיקו הדרומי של הירדן.
על הרכב יש מפת המסלול, שירון  ורמקול בלוטוס. במהלך הנסיעה נהנה משירי ארץ ישראל היפה ונופי הדרך וגם נטעם מסיפוריו וחוויותיו של אורי העגלון, ילד טבע ניצחי שידביק אתכם בהתלהבות על ילדותו ,משפחתו וחיוו כעגלון במשך 20 שנה.

נעצור מול הגולן בין עצי השיזף מול משולש הגבולות, נתכבד בקפה מהביל, ונגיע לעבר נחל המעיינות.
בנוסף, נתפעם בקבר שמעון הצדיק ונשקיף על אום-ג'וני ראשיתה של דגניה.

  • משך החוויה כשעה
  • הנהיגה היא נוחה ושקטה
  • עד 6 משתתפים ברכב