לאכול ישר מהעץ: משק לוי

מי לא אוהב דובדבנים? בלב המטעים של מושב שעל, שבצפון הגולן שוכן לו משק לוי שמזמין אתכם לחווית קטיף עצמי של דובדבנים ופירות אקזוטיים. במהלך הקטיף תוכלו לשוטט בחיק הטבע, לקטוף פירות היישר מהעצים וכמובן, לטעום מהם.

בנוסף, תוכלו ללמוד על הפירות השונים והמיוחדים שגדלים במשק ועל הסגולות הבריאותיות שלהם. את הדובדבנים תוכלו לקטוף בחודשים מאי עד אוקטובר לצד מגוון פעילות לכל המשפחה.

גם אני רוצה לקטוף | צילום: באדיבות משק לויגם אני רוצה לקטוף | צילום: באדיבות משק לוי

מתוק ואדום: הדובדבן שבגולן

מול נוף מרהיב לגולן, בין המטעים של מושב שעל, מחכה לכם מטע דובדבנים רחב ידיים – הדובדבן שבגולן. במהלך הביקור במטע, תיהנו מחווית קטיף עצמי של הפרי האדום והמתוק בשילוב הדרכה מקצועית ומעניינת.

בואו לאכול הישר מהעץ, ליהנות מחוויה חקלאית של קטיף ולצפות בנוף המשקיף לצפון הגולן. הקטיף מלווה בהדרכה ובמהלכו כל משתתף מקבל סל ויוכל לקטוף מבין שפע של עצי פרי עם מגוון זני דובדבנים כמו דובדבנים אדומים ולבנים, לא מרוססים. 

חוויה מתוקה בגולן | צילום: באדיבות הדובדבן שבגולןחוויה מתוקה בגולן | צילום: באדיבות הדובדבן שבגולן

לפני שנגמר: קטיף דובדבנים במטעי כפר עציון

מתחשק לכם לצאת לחוויה קיצית ומתוקה במיוחד? בית ספר שדה כפר עציון מזמין אתכם להפנינג בקיבוץ בין התאריכים 19.5-28.6! בואו ליהנות מקטיף דובדבנים מתוקים וטעימים במטעים מוריקים לצד שלל פעילויות בטבע למשפחות, קבוצות, זוגות וליחידים.

בין הפעילויות והמתקנים תמצאו במקום פינות זולה ופיקניק, מתחם הכנת פיתות, פינות יצירה לילדים, בריכות שכשוך לילדים, הצגות על החקלאות בעבר ובהווה בגוש עציון וסיורים למנזר הרוסי בהדרכת מדריכי בית ספר שדה כפר עציון.

לינה בדום - כיפה גיאודזית | צילום: קמפינג חאן הדובדבן שבגולןחווית קטיף בלב המטע | צילום: קטיף דובדבנים במטעי כפר עציון

קטיף בגליל: הדובדבן שבהר

 מחפשים פעילות מהנה וטעימה? בואו לחווית קטיף עצמי ייחודית ומלמדת במטע הדובדבן שבהר! בלב שמורת הטבע בית ג'אן שבגליל, תוכלו ליהנות מקטיף עצמי של דובדבנים בשילוב הדרכה על האיזור ע"י מורה דרך מוסמך.

במהלך הפעילות, תוכלו לקטוף דובדבנים היישר מהעצים, ללמוד על תהליך הגידול שלהם וליהנות מבילוי משפחתי או זוגי בלתי נשכח. 

קטיף באקסטרים | צילום: באדיבות ארז טריפ

חווית קטיף בלב המטע | צילום: באדיבות הדובדבן שבהר

לתחילת הכתבה

פתחנו לכם את התיאבון? הנה עוד כמה כתבות לטיולים שווים: