בפעם הראשונה לאחר 3000 שנה, ובשאיפה ליצור מסורת רבת שנים, ייערך בירושלים פסטיבל אלקטרוני בינלאומי בהשתתפות הדי.ג׳אים הגדולים בעולם עד השעות הקטנות של הבוקר,

צילום יח"צDJ Hardwel צילום יח”צ

ובראשם DJ Hardwell שיופיע בירושלים בלילה הלבן בבכורה עולמית, לאחר 3 שנים בהן פרש מהופעות והתרכז ביצירת מוזיקה חדשה והופעה חדשה ומסקרנת, שכל עולם המוזיקה האלקטרונית ממתין לחשיפתה. בנוסף להארדוול, יופיעו בפסטיבל הירושלמי אמנים בינלאומיים אהובים לא פחות ביניהם חיים, מגית קקון, רד אקסס, מיס מוניק, Mind Against ועוד.

צילום יח"צצילום יח”צ

White Night Jerusalem מסע חוויתי מוזיקלי בלוקיישנים היסטוריים עוצמתיים שיתחיל בחמישי בערב, במסיבת ענק  בגן סאקר, בכיכובו של  די.ג'יי הארדוול, שיעלה בהופעת בכורה עולמית, עם מופע חדש הכולל במה שלא נראתה בישראל באורך 20 מטרים. בהמשך הלילה ועד שעות הבוקר, יופיעו על במה נוספת שורה ארוכה של אמנים בינלאומיים מכל העולם. הפסטיבל ימשיך לתוך יום שישי עם Secret After Party, שייזכר לשנים רבות בלוקיישן היסטורי סודי.
Secret After Party שהתקיים בשנה שעברה באתר ההיסטורי של אום רשרש באילת, יתקיים השנה לראשונה באתר מורשת ייחודי שעולה על כל דמיון.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: ״ירושלים, בירת התרבות, גאה ונרגשת לארח את אחד מהדיג׳יים המובילים בעולם - הארדוול, שיגיע במסגרת מופע החזרה הגדולה שלו.
שמחתי לשמוע כי לאחר הפסקה בת 3 שנים, החליט הארדוול כי הופעת הבכורה המחודשת שלו תתקיים בעיר היפה והטובה בעולם, ירושלים, ויחד איתו, על אותה הבמה, יופיעו שורת אמנים בינלאומיים כחלק מהופעות ׳הלילה הלבן׳.

לאורך כל ימות השנה תושבי ירושלים היקרים נהנים ממגוון רחב של פעילויות תרבות, ואני קורא לכלל אוהבי התרבות באשר הם להגיע לירושלים וליהנות משורת אירועים שרק ירושלים יודעת להציע״.

Realms” של האקימונו הפך למסמר הערב של כל מסיבת ריקודים ונכנס לפלייליסט של כל מועדון לילה שמכבד את עצמו. 

מכירת הכרטיסים תחל ביום שני בשעה 14:00 במחירEarly Bird  של 235 ש״ח בלבד ויעלו עד ל-360 ש״ח לקראת הארוע. מהרו להזמין