המצפה התת ימי באילת

073-782-4590
אתם מוזמנים עם כל המשפחה לאחת מהאטרקציות הכי מגניבות בעיר: המצפה התת ימי באילת - חוויה תת מימית ומפגש פנים אל פנים עם יצורי הים. במצפה התת ימי תרדו לעומק הים במגדל התצפית או בספינת זכוכית עם בטן עמוקה, תחזו בהאכלת בעלי החיים, תיהנו ממופעים מרהיבים, תצאו למסע מרתק בסימולטור ענק ועוד. חדש במצפה התת ימי: בריכת ומנהרת הכרישים הגדולה באזור!

המצפה התת ימי שוכן בלב שונית אלמוגים מרהיבה ומיוחדת במינה באילת. בואו לחווייה בלתי נשכחת לכל המשפחה - מבוגרים וילדים כאחד!

במצפה התת ימי באילת תוכלו להינות ממגוון אטרקציות:

הראשונה והיחידה מסוגה - עולם הכרישים: לאחר השקעה של מעל שלושים מיליון שקל, המצפה תת ימי מציג לפניכם את בריכת הכרישים ומנהרת הכרישים הגדולות באיזור! במתחם, המשתרע על פני אלף מ"ר, תוכלו לראות ממרחק נגיעה כרישים מים סוף. בתחילת הביקור ב"עולם הכרישים" תעברו באולם חשוך שבקצהו חלון ענק המשקיף על בריכת הכרישים, בה הם שוחים להנאתם לצד עטלף ים, חתולי ים, אלפי דגים ובעלי חיים ימיים שחיים יחד בהרמוניה. בהמשך תחצו את בריכת הכרישים במנהרה שקופה מרשימה המתפרסת לאורך 15 מטר, כשכל הכרישים ובעלי החיים סביבכם במרחק נגיעה. בנוסף במתחם מרכז אינטראקטיבי המספר על עולם הכרישים ומאפשר הצצה על עולם הכרישים המרתק, אורח חייהם, הרגלי אכילה ושבירת מיתוס - הסבר מדוע הכרישים אינם מסוכנים לבני האדם. 

עוד חוויות במצפה התת ימי:

אושנריום: חוויה הלוקחת את הצופה בסימולטור ענק למסע קסום במעמקי הים ובעיקר לעולם הכרישים. כדאי לשלב לפני או אחרי הביקור במנהרות הכרישים

קורל 2000: סירת זכוכית בעלת בטן עמוקה בה תתיישבו בחלקה התחתון ותביטו דרך חלונות אישיים אל מעמקי הים לשונית האלמוגים. לספינה 48  חלונות כ-1.5 מתחת לפני הים, כך שתוכלו להביט לצידי הספינה ולא לתחתית וליהנות ממרחב ראייה גדול במיוחד.

בקתת האמזונס: מתי בפעם האחרונה ראיתם בעלי חיים אקזוטיים הישר מהאמזונס שבדרום אמריקה? נחש אנקונדה, דגי פירנות, תנינים, טורפים שונים - כל אלה יחכו לכם בבקתת האמזונס במצפה התת ימי באילת. 

צפייה בהאכלת בעלי החיים: בואו לצפות בהאכלות בעלי החיים בתצוגות השונות, ההאכלות מתקיימות מידי יום בשעות קבועות כולל הסברים על הדגים ובעלי החיים על ידי צוות ההדרכה של הפארק. חלק מההאכלות אף נעשות על ידי צולל המאכיל את בעלי החיים במים כאשר הוא נושא מיקרופון ואוזניה ומתקשר עם הצופים!

11:00 – האכלת דגים וכרישים על ידי צולל בבריכת הכרישים
11:30 – האכלת בעלי חיים באקווריום דגים נדירים
12:00 – האכלת דגים באקווריום "שונית ים סוף" על ידי צולל
12:30 – האכלת צבים וחתולי ים באי הצבים
13:00 – מופע פתיחת צדפות פנינים בחנות התכשיטים
13:30 – האכלת צבים צעירים
14:30 – האכלת דגים וכרישים בבריכת הכרישים
15:00 – האכלה בבקתת האמזונס

הטבה מיוחדת: כרטיס הכניסה יכול לספק לכם עד שלושה ימים של חוויה: הצטלמו למזכרת בחנות הפוטו, והתמונה תקנה לכם ביקור חוזר ללא תשלום נוסף עד 3 ימים ממועד רכישת הכרטיס!
 

הוראות הגעה

waze: המצפה התת ימי 

שעות פתיחה

הפארק פתוח מידי יום בשעות 9:00-16:00

התקשרו עכשיו להמצפה התת ימי באילת: 073-782-4590

חוות דעת על המצפה התת ימי באילת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...