המרכז הקולינארי של השף נועם קורן

073-782-4125
המרכז הקולנארי של השף נועם קורן מציע סדנאות בישול חוויתיות לקבוצות בכל הארץ. הסדנאות צמחו מתוך אהבתו של נועם לבשל עם אנשים, ללמד אותם לשחק עם תבלינים וחמרי גלם ולהכניס אותם בסודות הבישול. אצל נועם כל סדנה היא חווייה קולינארית ששכרה בצידה: ארוחת מלכים בריאה, טעם עשיר בפה, מראות מוקפדים וניחוחות משכרים.

השף נועם קורן ("מוסקט", מלון מצפה הימים ומלון כנען ספא) למד ובישל ברחבי הארץ והעולם.

הרעיון של סדנאות הבישול צמח מתוך אהבתו של קורן לבשל לאנשים ועם אנשים, ללמד אותם להעיז לשחק עם תבלינים וחמרי גלם ולהכניס אותם בסוד הבישול.

המסע הגסטרונומי המשותף מלווה בשלל סיפורים מעניינים ומשעשעים על תבשילים, תרבויות ומתכונים סודיים.. קורן מעביר סדנאות בישול פעילות, במגוון סגנונות שונים  (מטבח גלילי, מטבח תאילנדי, מטבח הודי, סדנת בשר, סדנת יין ועוד) בכל הארץ. הסדנאות בעברית או באנגלית.

למי זה מתאים?

הסדנאות מתאימות לחברות, ארגונים, אירועים פרטיים ומשפחתיים והדגש בהן הוא על גיבוש, עבודה משותפת וחדוות היצירה. אצל נועם כל סדנה היא חווייה קולינארית יוצאת דופן המאפשרת לכם ליהנות מלימוד רזי הבישול, מטכניקות של שף מקצועי מעבודת צוות ששכרה בצידה: ארוחת מלכים בריאה, עם טעם עשיר בפה, מראות מוקפדים וניחוחות משכרים.

צורת העבודה שלנו, המבוססת על חלוקה לקבוצות, כאשר כל קבוצה אחראית על חתיכה מתוך הפאזל, מכילה בתוכה גם עבודת צוות מגבשת וגם את ההפתעה בסיום הבישול, כאשר נפרשת לעיני המשתתפים ארוחה רבת מנות אותה הפיק הארגון כולו.

הסדנה כוללת: פינת לחמים ומטבלים, עמדת שתייה חמה / קרה, כלי הגשה רב פעמיים וארוחה עשירה המלווה ביין אדום ושתייה קלה.

הוראות הגעה

כתובת: מושב עמיקם

הסדנאות שלנו מגיעות לכל מקום בארץ ע"פ הזמנה.

התקשרו עכשיו להמרכז הקולינארי של השף נועם קורן : 073-782-4125

חוות דעת על המרכז הקולינארי של השף נועם קורן

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...