ספארי לילה בעמק המעיינות

050-550-3717
מי הם חיות הלילה המיסתוריות? ומה הם באמת עושות…? טיול ג’יפים אתגרי ומרתק בשעות הערב והלילה בג’יפ הפתוח בשטח טבעי ופראי בעמק בית שאן בעונה זו מתקיימים סיורי לילה מודרכים עם דני ג’יפ בשטח הפראי שבעמק המעיינות הטיולים הליילים בג’יפ הפתוח מעניקים למשתתפיהם חוויה מיוחדת, שונה לגמרי מטיולי היום. משך הסיור הוא כשעתיים, ובמהלכו תיערך הפסקה לתה צמחים ריחני שנכין בשטח וסיפורי הווי מקומיים שיהדהדו אל תוך החשיכה...

הקסם המיוחד של הטבע מתגלה דווקא בשעות הלילה כאשר שוקעת השמש והטבע מתעורר לחיים,

הנוף מתעטף בצבעים חדשים ומקבל אופי מסתורי ומיוחד…

בטיול הלילי בג’יפ, נפעיל את כל החושים שלנו נחדד את עינינו ונאתר את החיות בחשכה, נקשיב לרחשי הלילה ונהנה מניחוחות מיוחדים… 

בהדרכתו המיוחדת של דני ג’יפ נעסוק בהתנהגות הלילית של בעלי החיים בעמק: נצפה יחד בצבי הארצישראלי, חתולי ביצה,  בחזירים,  בזאבים, דורבנים, עופות לילה, שועלים, ועוד הפתעות עם נשמה.

נשמע סיפורים מדהימים, סיפורים משעשעים ומיסתוריים, על העדרים הגדולים החיים בשטח הפתוח בעמק ועל היחסים המורכבים בין בעלי החיים.

סיפורים על עופות הלילה המיוחדות, תנשמות, חזירי בר תנים, זאבים, וכל זאת  בסיור קסום ונפלא בג’יפ בשעת בין הערביים הנעימה, או בשעות הלילה.

החיבור והקשב לטבע הפראי מתעצם, הקרירות הנעימה המגיעה עם החשיכה והשמים זרועי הכוכבים משמשים כתפאורה לנסיעה הלילית בג’יפ הפתוח, בנוף החשוך והמסתורי.

הלילה מפתיע ומאד מרגש… תוך כדי הנסיעה בג’יפ נוכל לראות במרחק נגיעה משוטטים תנים חופשיים, וחזירי בר…

התקשרו עכשיו לספארי לילה בעמק המעיינות: 050-550-3717

חוות דעת על ספארי לילה בעמק המעיינות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי שבועות 2020