כל המידע על קטיף בפרדס: חווית קטיף של פירות הדר

במרכז הארץ, במושב קסום ליד ראשון לציון תוכלו ליהנות מלחוויה חקלאית לכל המשפחה בקטיף בפרדס! אנחנו מזמינים אתכם לפעילות קטיף מהנה בפרדס מוריק. כאן תוכלו לחוות חוויה חקלאית אותנטית מול נוף מרהיב של פריחה חורפית והכל – במחיר נוח לכל כיס! 

הפעילות שלנו

בכניסה לפרדס כל משתתף מקבל שק קטיף, איתו תסתובבו בתוך פרדס ההדרים, בין העצים ותקטפו ותטעמו פירות היישר מהעץ. את השקים תמלאו בתפוזים ככל שאהבה נפשכם, תוכלו לקחת את התפוזים הביתה או לסחוט בפינת הסחיטה שבמקום וליהנות ממיץ תפוזים מרענן וטרי ולשבת באחת מפינות הישיבה בצל עצי ההדר.

בקטיף בפרדס כל משתתף יוכל להסתובב באופן עצמאי בפרדס ולקטוף בקצב שלו ולהנאתו תפוזים איכותיים ועססיים. זאת פעילות מגבשת לכל המשפחה וגם אתם ההורים תוכלו לקחת בה חלק וליהנות מזמן איכות עם ילדכם או להסתובב בפרדס וליהנות מהשקט והטבע שמסביב. מחיר הפעילות נוחה לכל כיס והתשלום רק מעל גיל שנתיים. 

מה עוד בקטיף בפרדס? 

במקום תוכלו למצוא מבחר פעילויות לילדים ולכל המשפחה כמו פינת סחיטת מיץ חופשי מהתפוזים שקטפתם בעצמכם ופינות יצירה. בנוסף, תוכלו ליהנות מפינות קסומות בחיק הטבע. 

מחפשים פעילות ייחודית לקבוצה קטנה או גדולה? אנחנו נדאג לכם לחוויה המושלמת בטבע! ניתן לקבוע פעילות לבתי ספר וגנים  שכוללות הדרכות על חקלאות וגידול הדרים, קטיף עצמי וסחיטת מיץ במקום. שימו לב- יש לתאם הגעה מראש.