יש לאן: ביום הבחירות מנווטים כל הדרך לאתרי הטבע

072-213-6678
מחפשים מה לעשות אחרי הקלפי? צאו לאתגר משפחתי וחוויתי הכולל את הכרת הארץ דרך ניווט. לבחירתכם עשרות נקודות שונות ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום, שם תקבלו משימות וחידות לנייד ועל הדרך תהנו גם מגיבוש משפחתי. בא לכם כבר לצאת לדרך? בואו, הפרטים ממש כאן!
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

שוב יום בחירות. ברחבי הארץ אתרי בילוי ופיקניקים, אטרקציות ומסלולי טיולים ולא קל לבחור ביניהם את הבילוי המשפחתי. בחברת “יש לאן” פיתחו אפליקציה, המאפשרת לכם לשלב משחק וטיול בפעילות אחת. לבחירתכם משחק ניווט עם משימות בעשרות אתרים לבחירתכם ברחבי הארץ, ממטולה עד אילת, כמו למשל: כפר תבור וזכרון יעקב בצפון, יער להב ומצפה רמון בדרום או יפו העתיקה במרכז. ומה שמיוחד – לא צריך לתאם או להזמין את הפעילות מראש. אפשר להיות ספונטנים, להזמין משחק מתי שנוח לכם ולצאת לדרך.

מה מחכה לכם במשחק ניווט 

כחלק מהזדמנות ליום בילוי משפחתי או מפגש חברתי, תוכלו לצאת לניווט באתר שתבחרו. חלק מאתרי הניווטי עירוניים, כמו אילת, יפו, הרובע היהודי וצפת וחלקם – בטבע. בכולם תצטרכו לנווט מנקודה לנקודה, לפי המשימות והחידות שתקבלו, עד שתגיעו לנקודה האחרונה.

איך זה עובד?

אתם מזמינים את הערכה באתר יש לאן (פרטים בהמשך), מקבלים בזמן אמת במייל את המפה להדפסה וברקוד לאפליקציה ויוצאים לדרך בעקבות ההנחיות. במהלך המסלול מקבלים חידות ומשימות לנייד. 

המשחק משלב אתגר, חשיבה, גיבוש משפחתי, ערכים וידיעת הארץ. 

פרטים נוספים

  • מתי: שני, 2/3/2020, ללא צורך בתיאום ובהזמנה מראש
  • עלות: 160 ₪ למשפחה 
  • משך המשחק: עד שעה וחצי
  • פרטים נוספים בטלפון 072-213-6678 או באתר יש לאן » 

התקשרו עכשיו ליש לאן: ביום הבחירות מנווטים כל הדרך לאתרי הטבע: 072-213-6678

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על יש לאן: ביום הבחירות מנווטים כל הדרך לאתרי הטבע

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...